Skocz do zawartości

Scena 3D: mostek


hawrok

Rekomendowane odpowiedzi

Stworzylem sobie taka prosta scenke zeby pocwiczyc teksturki i render. Nie ma jeszcze wszystkich modeli, zamierzam dodac jakis rower, kosze na smieci itp. Najwiecej problemow pewnie sprawi mi woda, nie bardzo wiem jak sie za nia zabrac. Wszelkie sugestie mile widziane :]

 

http://www.phs.webd.pl/rend/MOSTEK/A/1.jpg

http://www.phs.webd.pl/rend/MOSTEK/A/2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

..:: Wiktor ::.. - cos tam bede kombinowal, jeszcze nigdy takiej wody nie robilem wiec moze byc roznie :]

 

SWRSC - jak ustawie na niebieski to mi sie troche pora dnia zmieni a che takie pozne sloneczne popoludnie, ale bede jeszcze sie bawil ustawieniami

..::Krzysiek M::.. - tak to biped plywa sobie, pozniej zamienie go na jakies cialo

 

Secator - co masz na mysli? za maly obrazek? za ciemno/jasno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajnie jest to zrobione :P choc popraw jeszcze tę teksturke brukowanego chodnika wzdłuż kamieniczki bo jest zabardzo zamazana.

PS: Pifka bym niechciał pic na takiej ławeczce mostkowej :) nie ten kąt i butelka by spadała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teksturka budynku ta żółta jakaś taka za prosta (mało szczegółowa) daj na to wszystko jakiś dirt :) to odrazu lepiej będzie wyglądało wiem z doświadczenia bo mi na forum podpowiedzieli :P (Najlepiej to wszystko zdirtuj będzie naturalniej heheh)

 

p0zdro czekam na dirt i wode :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

renderuje vrayem

 

Poprawilem troche 2 plan

 

2_resize.jpg

 

Mam wlaczone GI i wszystko, tylko pewnie cos tam zle poustawialem :]. Swiatelko dalem Spot bo w VrayLight nie moglem ustawic takich mocniejszych cieni zawsze takie rozmytye i ledwo widoczne wychodzily. Podpowiedzcie gdzie to sie ustawia to zmienie na VrayLight.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności