Skocz do zawartości

Pojazd 3D: RENAULT Megane RS_kopia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 446
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ah a ja dzis ostatni egzamin mam i w koncu upragnione wakacje :p, wiec bede mial wiecej czasu aby zagladac tutaj i krzyczec "wiecej wiecej...!!" ^_^. Coz moge powiedziec wiecej, chcialbym umiec tak modelowac, chcialbym umiec tak renderowac... naprawde bardzo ladnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, wiem ze sie wylamoje z tlumu bo wszyscy chwala itd, czekaja na wiecej itp :p, ale jak dla mnie to juz cos tutaj nie gra, gdzieniegdzie mianoicie jest po prostu zbyt kanciato... zadracily sie te lagodne krzywicy na w ich miejsce dales naprawde ostr kanty, tak jak np. ta linia ktora idzie od dolnego reflektora przez zderzak, krzednie swiatla, i maske az do przedniej szyby.... hmmm jest bardzo ostra na rawde, za gesta tam jest sciatla, albo za "waski" champfer moim zdaiem. Cos mi sie tez nie podoba dach i jego lanczenie z karoseria, tez takie "kanciate". hmm...

no nic dam jeszcze tylko linka do fotki z stron wczesniejszych abys mogl sobie to poruwnac i mnie ewentualnie posluchac albo z bledu wyprowadzic.

http://weakycars.free.fr/galeries/x_france/renault/Megane_RS_031.jpg

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ardeni: chcialbym zobaczyc ten model :) Dalbys linka do jakis probek... :D

Konras: no wiadomo ze w niektorych miejscach bedzie troszke inaczej - az tak to nie jestem dokladny. Nawet Loozack ma "niedociagniecia". Zdjecia czasem tez przeklamuja - zalezy od kadru, kolru, itd. Ale w miare mozliwosci patrze na te fury na parkingach i powiem ze francuzi maja skrzywienie psychiczne... ;P Co sie da to jeszcze poprawie. Ale dzieki za wnikliwa analize :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam ponownie! Za niedbalem troche fure ale remont w domu sie przeciagnal... :/ Zaczynam brac sie za szczegoly - dzisiaj troszke zrobilem. Malo ale zawsze cos ;) I doszedlem tez do wniosku, ze nie bede robil "czystej' wersji... Ja uwielbiam miec cos przerobione w aucie dlatego przerobie ta Renowke na cos w stylu B-grupy :D Juz go zaczynalem obnizac dzisiaj. Wladuje mu silnik centralnie w stylu Lancii Startos. Silnik sie mi przyda bo mam zamiar kiedys Lancie Stratos wkoncu wymodelowac... :>

Troszke screenow na szybkosci zrobilem:

0065ct8.th.jpg

0066wa5.th.jpg

0067nr6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za uznanie!

pecet: wiesz... ja biore troche przyklad z Suurland i innych takich tam grafikow ;P Ale mam ochote na scenke - zalezy co mi wyjdzie z tego auta - czy rajdowka, czy wyscigowka :)

Javor: No wezme sie :) - bawilem sie z renderami bo mam b.duzo pracy (remont domu) i komp sobie renderowal a ja go tylko dogladalem :D Przyjemne z pozytecznym... ;) Reszte bede modelowal w polowie przyszlego tygodnia... dopiero... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowalilem jeszcze 2 renderki bo znalazlem ;)

0081ke0.th.jpg0082ua9.th.jpg

 

P.S.

Mam juz pomysla na nastepny model :) Bylby to Polonez 2.0 turbo FSO Sport albo Polonez Stratos - taka hybryda z pieknych czasow polskiej motoryzacji i wspanialych osiagniec w sportach motorowych :D Jak myslicie?

 

Foto Poldka 2.0 turbo

89c21a604c8c9b22711bf6c407371086u4479pq4.th.jpg

i Poldek Stratos

polonezstratos1bs3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pecet: ale mysle ze to hdri co teraz jest to ogolnie nie pali tak jak poprzednie i jest tak troszke ztonowane ;P A Polonez Stratos jest taki szeroki bo ma silniczek z Lancii Stratos (nie trudno sie domyslic ;P ) no a ze taki silniczek jest sporych gabarytow i o sporej mocy to musieli go delikatnie poszerzyc zeby zamontowac szerokie gumy, ktore by ta moc przeniosly na asfalt (tak bo to byla tylko asfaltowa wersja). I wlasnie mam na niego najwieksza ochote - musze tylko znalezc super fajne bluesyprintesy :)

 

To ja zaczne dokanczac w nastepnym tygodniu Renowke i biore sie pozniej za Polda :D

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no to pytanie o poloneza to taki trochę żart bo się domyślam po co się poszerza samochody:) ale mi chodziło o to że to tak "zaprojektowali" że ja bym sam ładniej dospawał :p

 

a jeśli chodzi blueprinty to tu gdzieś na forum jest link do starego poloneza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pecet: dobra poszukam :) Dzieki za info! A co do tego Polda Stratos to takie ciekawostki: byl prawie w polowie pomalowany z pedzla, poskladany niestarannie bo robili z tego auta pokazowke na szybko bo jakis sekretarz czy ktos tam mial przyjechac (a z daleka nie widzial niedociagniec), chlodnice mial ze STARa i nie posiadal klatki bezpieczenstwa, i tylko nieodzalowanej pamieci Marian Bublewicz potrafil jechac tym autem na pelnym gwizdku... :D Dlatego kocham motoryzacje tamtych czasow...

 

Moze dzisiaj cos uda mi sie poskrobac w Renowce. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe z ta elita to przesadzacie - po prostu efekty ciezkiej, zmudnej, a czasem za powolnej pracy... ;)

 

Co do rowkow to to byla "szybka pilka" ;P Musze tylko cos zrobic ze szklem/kloszem bo za bardzo jest przezroczyste i go nie widac... Musze go troche/delikatnie "mlekiem" zalac zeby sie zaznaczylo hehe

 

No to robie dalej ten model bo juz nie ma upalu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności