Skocz do zawartości

[architektura wnętrz] bardzo mały hall recepcyjny


SansSerif

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

przedobre tricki z rozplanowaniem przestrzeni i swietna trumna ;)

 

przez odbicia wyglada jak 8-mio katna ale to sie na mat polakieruje :D po co profil wokol drzwi taki gruby? imho waski jak na lustrze w hsh bylby o wiele lepszy.

 

bardzo ładne ;)

 

btw. oscieznica takich drzwi 'szczytowych' rozni sie czyms od zwyklej oprocz rozmiaru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogulnie ładne i przyjemne wizki , wnętrze jak dla mnie nudne nieco, mało sie w nim dzieje :/ co do technicznych spraw rzuca się w oczy wszędobylski szum. Na obrazku nr 2 dziwnie się prezentują halogeny - nienaturalnie rozciągnięte. Kobieta :confused: niebardzo, jak ktoś wspomniał bardziej facet. Ogólnie b.ładnie ale wymagające dopracowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne ale ja sie chyba gubie w takiej przestrzeni. generalnie wiedziałbym ze pani pod czarną scianą powie mi o co biega. ale jakoś wyglada mi to troche tak jakby w biurze na siłe robić klimat sacrum. byc moze to ze ten hol jest taki mały powoduje u mnie odczucie przeskalowania. byc moze.

Ale byc moze rownież na tak małej przestrzeni zbyt duzo płaszczyzn sie pojawia.

Mozliwe tez że to przez to ż epani widać samą głowę znad tego biurka.

A byc moze poprostu nie ma sie do czego przyczepić ;)

Minimalizm moze i jo ale moznaby z nim bardziej poszaleć. lampka, pani i krzeslo nie sa minimalizstyczne.

 

Obstawiam ż eza duzo płaszczyzn i w tej skali za bardzo rzucają sie w oczy własnie one a nie przestrzeń któr a starają sie kreować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arch anka

izualka naprawde spoko.:)))))))))))))))......ale bardziej realistycznie by wygladala bez tej postaci.......duuuuuuzo lepiej......bo ona przykuwa uwage......jako element nie najlepszej jakosci.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności