Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi TT


patry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

duży plus, że go skończyłeś bo ja pierwszych pare swoich samochodów to nie mogłem dorobić do końca zazwyczaj tył olewałem i tylko przód był,

wszystkie minusy już Ci chyba wymienili

pracuj dalej i będzie dobrze :)

 

ogólnie nawet fajnie wygląda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż taki krzywy bardzo to on nie jest, że audi tt też widać i nie tylko dzięki znaczkowi z tyłu, ale widać że generalnie olałeś sprawe bo nie poprawiałiłeś kilku elementów o których wielokrotnie Ci wspominano, mogłeś też zrobić jakieś prowizoryczne wnętrze bo takie czarne szyby w przyrodzie nie występują :p ale ogólnie to brawo za progres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patry - troszku mnie rozczarowałeś, byłem pewny że tak szybko się nie poddasz; jak nie masz siły do pracki to odpocznij od niej troszku,napewno byś zatęsknił po czasie i włozył byś Ciut więcej serca, fajna pracka mogła wyjśc tym bardziej że chłopcy na forum Ci ostro pomagali a tak niestety pracka zawiera jeszcze wiele błędów, choć postępy widać za co odemnie masz plusiki wirtualne +++

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pecet - wcale teog audi nie olałem, ale po prostu nie mogłem niektórych błędów poprawić przez zbyt pogmatwaną siatkę (gdyby siatka była dobra i światła nie robione booleanem to bym na 100% poprawił te błędy które mi pokazaliście)

Hkropisnki - ustawienia sceny, materiały, oswietlenie, render - to wszystko zajęło mi jakieś 3 - 4 dni (bo podczas pracy nad modelem tym też się zajmowałem po troszku

Mujas - thx :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no siateczka bardzo fajna choc duuzo jest miejsc gdzie powinni ci reke przestrzlic ze tak siatke ukladasz ;P

ale mi sie furka podoba choc ma mase bledow rendery hmmm ja sie nie czepiam lepszych nie zrobie :D

hk--> na lakier 3 dni?? daj spokoj patrz ile mozna za ten czas wymodelowac strata czasu ;P

ps. to co teraz bedziesz robil pokoj?? ;)

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielot007 - mógłbyśwskazać w których miejscach tka skopałem siatkę, że powinni mi rękę przestrzelić (bo w nastęnym modelu nie chciał bym popełnić tych samych błędów :))

 

No i zapraszam do komentowania (wątek ma tylko 2 strony!! Co jest z wami?? :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności