Skocz do zawartości

Ilość postów na stronę...


hkropinski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam taką propozycję:

Ostatnio zorientowałem się ze 40 postów na stronę przestaje mi wystarczać, wydaje mi się takze ze zwiększenie tej liczby do 50 czy nawet 80 postów nie było by kłopotem dla skryptów vbulletina. rozumiem ze duza część uzytkowników korzysta z wolniejszych łącz internetowych którym by się długo otwierały takie strony, jednak zawsze zostaje mozliwość wyboru liczby postów. Co na to pan Adek??:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

a to przepraszam :) Nie doczytałem :) Jeśli o mnie chodzi to 40 mi wystarcza :) Czasami ciężko mi przebrnąć nawet przez 40 postów z tekstem - tak się ludzie tu produkują :)

 

Hmm... marzy mi się.. marzy mi się 'bRaZ!L us3R' na user title wszystkich :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

udostępnimy CI parędziesiąt kompów z Maxwelkiem do testów renderingu sieciowego..?! :)

W sumie, to chyba nie jest taki głupi pomysł.. Maxwell ma całkiem przyjemny ten serwerek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem sie w sprawie custom title. Kiedys myslelismy o tym. Jednak mysle, ze bez custom title da sie przezyc.

 

Sa podpisy.Mozna je wykorzystac i jak widze wiele osob tak robi. Nie chcialbym, aby nagle w opisach pojawialy sie przerozne teksty lamiace regulamin itp... moglby powstac w pewnym sensie maly balagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam. Odpowiadam na główne pytanie.

 

Nie mozna zwiekszyc liczby postow (wiecej niz 40, -> opcja w profilu).

Wiazaloby sie to z wiekszym obciazeniem serwera. Po prostu im wiecej postow, watkow serwer wyswietla tym bardziej czasochlonne jest zapytanie do mysqla ...

 

Większa ilosc postow jest jedynie w archiwum. Ewentualnie mozna skorzystac:

http://www.max3d.pl/forum/archive/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja

nie wiem jak to jest programistycznie rozwiązane (bo się nie znam na tym :P) ale polycount (http://www.polycount.com) ma bardzo ciekawą opcję, mianowicie przycisk "show all" pozawalający na wyświetlenie od razu całego wątku :D :D :D

 

sprawdza się to znakomicie, kiedy mamy długi wątek, którego nie chce nam się czytać w całości, a chcemy obejrzeć obrazki.

 

Nie dało by rady czegoś takiego zainstalować? to super sprawa jest :]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mają naprawdę wypasiony serwer a może jest inne rozwiązanie...

looknijcie tutaj:

(UWAGA, TO JEST LINK DO SPOREGO WĄTKU, MOGĄ WAM SIĘ KOMPY POZAPYCHAĆ, WIĘC KLIKACIE NA SWOJĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ;) - sorry fikołek :)))

http://boards.polycount.net/showflat.php?Cat=0&Board=2&Number=82&page=0&fpart=all

 

 

silnik bez problemu wyświetla kilka tysięcy postów na jednej stronie... Jedyny problem to moc komputera i szybkość neta żeby to wszystko załadować...

 

Jak się nie da to trudno, ale to ciekawa opcja, przyznacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adku, a taka ilosc znakow w miescie zostanie?

 

a moze custom User Title dla weteranow? Tych powyzej 3500 posts, ktorzy pisali tutoriale, sa wierni i nigdy nie wspominali o innym forum 3d ;p Ja chce tylko sobie spammer wpisac, nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję dla pierwszych 200 użytkowników forum, którzy są nadal aktywni, albo dla każdego co dziesiątego użytkownika.. wiecie.. 10,20,30..190.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłbym się zgodzić z illym ale tą granice to bym podciągnął do 5000 ;) żeby zamętu nie zrobić od razu ;))

 

i przy okazji wywaliłby konta tych użytkowników którzy nie są aktywni z pół roku i nie mają postów a są tacy i tylko nazwy zajmują jakby ktoś nowy chciał się załapać na fajną nazwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności