Skocz do zawartości

Scena 3D: Bathroom


Liber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ciekawe rozwiazanie, szkoda, ze - jak w wiekszosci ostatnio prezentowanych lazienek na forum - nie ma lustra nad umywalka - przy goleniu np. to na pewno jest przydatne rozwiazanie...nie wiem, czy nie za mala ta wanna ;> ogolne wrazenie pozytywne, z tym, ze dodalbym jakas dominante w tym wnetrzu - w postaci jakies plaszczyzny koloru... albo cos, co przykuwalo by wieksza uwage niz szarosc wnetrza... jak dla mnie to praca do WIPa pomimo wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chłopaki

 

Lis - Projekt nie jest mój, szukałem jakieś ciekawej łazienki w katalogach, spodobała mi się ta i ją wymodelowałem itp. btw. ja też bym takiej nie chciał :D

 

MaGuu - ja lubię taką pustość... zresztą tak jak ty;)

 

razor1988 - wiesz miałem dodać krew na ścianach, ludzkie kości oraz zombi, ale tą ostatnią "rzecz" nie mogłem wymodelować;) Żartuje;) jest to wizka więc chyba powinna byc czysta.

 

Z-Brush - vray light w oknie to jedyne światło, no i jeszcze standartowo skylight. Co do rendera: IRR z Light Cache, pozatym standart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe rozwiazanie, szkoda, ze - jak w wiekszosci ostatnio prezentowanych lazienek na forum - nie ma lustra nad umywalka - przy goleniu np. to na pewno jest przydatne rozwiazanie...nie wiem, czy nie za mala ta wanna ;> ogolne wrazenie pozytywne, z tym, ze dodalbym jakas dominante w tym wnetrzu - w postaci jakies plaszczyzny koloru... albo cos, co przykuwalo by wieksza uwage niz szarosc wnetrza... jak dla mnie to praca do WIPa pomimo wszystko.

 

zawsz emozna sobie wziąć jakieś malutkie wolnostojące na blacie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności