Skocz do zawartości

Dziamka

Rekomendowane odpowiedzi

"(...)

Aż pewnego dnia pojawił się Smok, który jął nękać Króla i jego poddanych. Ohydna ta poczwara żądała ni mniej ni więcej tylko dziewic. Król robił co mógł ale towaru nie starczało a terminy nagliły...

(...)"

Bajki dla potłuczonych - Kabaret POTEM

 

Smok naszkicowany owółkiem a pokolorowany akwarelkami. Powstał ot tak przy oglądaniu po raz setny 'Bajek dla potłuczonych' (co jest główną przyczyną tego, że z jednej strony smok kończy się nagle a na dodatek poza kartką ;) Nie wystarczyło szkicownika).

 

Właściwie miałam zamiar schować go *do szuflady* (niespecjalnie jestem nim zachwycona) ale uległam namowie Shalivana i upubliczniam go do krytyki i komentarzy. Enjoy :)

 

 

dragoon1.jpg

 

 

(Szkicownik Canson, Owółek Koh-I-Noor 2B, Akwarelki Karmański, Pędzelki Kolibri 1, 2 i 5 ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

"(...)

Aż pewnego dnia pojawił się Smok, który jął nękać Króla i jego poddanych. Ohydna ta poczwara żądała ni mniej ni więcej tylko dziewic. Król robił co mógł ale towaru nie starczało a terminy nagliły...

(...)"

 

Dziwne ostatnio takie plotki krążyły jak zrobiłem wyskok do sąsiedniej wsi....:p

 

 

Mało groźny ten smok, rogi zaczesane na przedziałke, szkliwa brak, taki swojski trochu, noch... wersja gustu, tym mniej heteroseksualnym z forum bedzie sie pewnie bardziej podobał.

 

Rózowy sie gryzie z zielonym, mogłaś zapodac ciemniejsze tło.Jest całkiem ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rózowy sie gryzie z zielonym, mogłaś zapodac ciemniejsze tło

 

W oryginale tło jest bardziej fioletowe niż rózowe... taki skan wyszedł :P Poprawiłabym w photoshopie ale lenia mam. ;) Conie zmienia faktu, ze istotnie, się gryzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łaaaa kurde nie dam rady na niego patrzec:p to tak jakby zamierzac naryzowac Arnolda S. a spłodzić Rafała Mroczka:/( lub Marcina- do wyboru). NIc nie dodam nowego stwierdzeniem za jest przeokropnie słodziusieńki- ON nie przyszedl po dziewki- ONA przyszedła po puder do ryjka, nowa spudniczke czy na solarke sie poopalac:/ Smoczuc sam w sobie jest fajny, ale niszczy moje wyobrazenie o tych gadzinach:/ Wiecej hardcoru, otworz mu jape, pokarz zeby, dodaj te wkur###nie w oczach, zrob go ciemniejszym, niech sie czuje ze bladz przyszedla siac spustoszenie w wiosce a nie ulotki rosnosic:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ih, ludzie, nie wiem co sie przyczepiliście do groźności tego smoka. Pomijając to czy jest groźny czy nie to:

- kolor kanarka nie za dobrze mu robi.

- fajna faktura skory, mi szczerze mówiąc obrzydły równiutkie łuski.

- fajne spojżenie

- brak głębi, mam wrażenie jakby mu ktoś robił zdięcie i walnoł fleszem po oczach, przydał by sie jakiś przyjemny światłocień.

- SSS na uszach fajnie wyszło, sorry za zboczenie z 3d :D Znaczy sie żyłki fajnie widac :)

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności