Skocz do zawartości

Galeria(ołówek)..


(Ż)Aneta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W tej pracy (ostatniej) podoba mi sie to, że do rysunku uzywasz wszystkiego, tj. np gumki i co ważniejsze wiesz jak to robić. W rysunku widzę,że nie obyło sie bez małej walki, ale to świetnie, że obok prac \"lekkich\" i \"czystych\" są i takie w których widać pot:). Bardzo dobry rysunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ok ..no to tak w ramach kontrastu do tej babci co jest dziadkiem;)...dzieciak jakis*

 

 

 

*...w sumie to autoportret ...heh kolega Scatmax mnie tak dzisiaj zainspirowal:D..oczywiscie to ja sprzed jakis 17 lat..(hm jak widac nie kazdy byl slicznym dzieckiem..)...za to teraz juz mam wszystkie zeby:D)

 

...(wiem,wiem znowu zle obrobilam fotke)..:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejjejej jaki śliczny bobaś, te loczki, oczka błyszczące, cudowne tak się rotkliwiłem, że miałem ochotę podrzucić zdjątko córuni. Nie przejmuj się zębami, z czasem na pewno się ich pozbędziesz :D:D:D

 

A tak poważniej jako member twojego FanClubu chciałbym prosić nieśmiało o coś jeszcze kolorowego. Ale i tak czekamy na każdą nową dostawę.

Powodzonka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam, slodko, ostatnmi portrecik troche wyraznych felerkow ma, podbrudek za niski i troche krzywy i nos jakis za prosty, ale z klimatem jak zawsze

 

no to mow co ty tam sknocilas:>

 

I jeszcze jedna mala prosba, o zmiane nazwy threeda na jakas bardziej konkretna, bo tak wszystkich ganiam ostatnio, to ciebie tez sie uczepie, a co mi tam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...( heh usytuowanie tego (niby) kciuka troche jest nie takie jak trzeba:).ale chyba za bardzo sie nie rzuca w oczy)...

 

hm cos wszyscy ucichli heh(pewno juz mnie dosyc macie;))...

 

..no to moze cóś takiego:)...ale mialam jazde przy rysowaniu tego materiału heh extaza:)...tylko qrcze oczy jakies takie nie teges...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie twoje prace podobaja chociaż niektóre są przepełnione troche nie zrozumiałą dla mnie metaforyką. Powiem tylko że przyglądałem się dość długo pracy w której ponoć strzeliłaś gafę i fakt, że ten niby kciuk jest w innej pozycji niż trzeba jest może zauważalny to chyba nikt nie ośmielił by się uznac to za gafe ale raczej próbował by dostrzec jakiś w tym przekaz. Anyway czekam na każdy update w tym topicu bo jest on bardzo interesujący.

Ps Najbardziej podoba mi sie Babcia-Dziadek :D.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh nie nie, to cos sie nie drapie po tylku :)raczej po karku jezeli juz...teoretyczne jako autorka powinnam wiedziec o co w tym wszystkim chodzi ale w sumie to sama sie w tym gubie :D...heh i w prawej rece kciuka zrobilam nie tam gdzie trzeba...taka drobna pomylka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm chyba zmienie nazwe watku n a\"portrety\";)...pomyslalam sobie ze moze troche poexperymentuje ze swatlocieniem...i oswietlilam ja od spodu..jak wyszlo sami ocencie...

 

 

..tak sie zastanawiam..czy nie jest przesada to,ze za duzo elementow traktuje tak samo waznie...moze powinnam sobie czesciej odpuszczac zabawe w szczegoly ,swiatlocien..a czaesciej dzialac sama linia np.?albo poprostu nie zabudowywac calej plaszczyzny tylko zostawic gdzies jakis nietkniety kawalek?hm...bo kurcze jakos z a malo szalenstwa w tym wszytskim jest....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serce rosnie...

 

nie zdradzaj sie ze tak rysujesz PO egzaminach wstepnych bo profesorowie beda zazdrosni i beda cie gnoic...

 

(mowie serio - znam takie przypdaki choc łudze sie ze to moja nadinerpretacja ehhh...)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No normalnie pani (Ż)Aneto, klaniam sie nisko, zamiatajac czapka podloge. Jestem pod duzym wrazeniem. Twoje pracki po prostu w 100% trafily w moje gusta. Ja mam bardzo podobne wizje w glowie, tylko nie bardzo umiem je tak fajnie przerzucic na papier, jak Ty. Ale coz, po to mam prawa reke, zeby ja cwiczyc:) Pozdrawiam serdecznie i zycze owocnej pracy z olowkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności