Skocz do zawartości

Galeria(ołówek)..


(Ż)Aneta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W tych pracach jest cos intrygujacego i troche kiczowatego, ale forma podania totalnie mnie odpycha.

Male obrazki w ciasnej tabelce, forum jest fatalnym miejscem do prezentowania takiego stylu. Proponuje zrobic wlasna galerie i odpowiednio sie zaprezentowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, na takie prace trzeba by jakąs strone z kilmatem stworzyc.

 

Do mnie bardziej przemawiaja prace na których rozpoznaje ksztalty jakiekolwiek ;) czyli 3 i 4. Ogolnie bardzo ciekawy art. Rozumiem, ze obrazy robione były jakimis technikami tradycyjnymi?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DruG inna wypowiedz nie byłaby w Twoim stylu;) 2,3,4 są bardzo fajne i mają jakiś tam swój przekaz, może dlatego że coś konkretnego się na tych pracach rysuje.IMO 4 najlepiej wypada. Co do reszty prac, ciężko je ocenić bo są zbyt abstrakcyjne i w zasadzie pod względem technicznych nijak na to spojrzec. Pomysł własnej galerii to dobry pomysł :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj... Toniesz w manierze rysunkowej wiesz? Owszem ciekawe prace ale wyzute z konkretnych uczuć. Dla mnie pozostaje sam mrok i ciekawa faktura... A mogło by być dużo ciekawiej. Zaprzestań tego taśmociągu i postaraj się coś mocnego oddać, aby było widać coś więcej niż ciekawe powyginane kształty. Skąd moje zarzuty? Po prostu przeleciałem wzrokiem po tych pracach przewijając ekran... A ja wierzę swoim oczom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... cos mi tu nie pasuje:) Za bardzo jest chyba wyciagnieta w pionie i az musialem sprawdzic na sobie, czy mozna tak sie wykrecic;) Chyba sie da, ale nienaturalna to poza:)

 

Kolorki sa bardzo fajne, ciesze sie bardzo, ze sie ich nie boisz. Widze tu kontakt z plastykiem, tudziez szkola/uczelnia plastyczna. Mam racje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam, rozwijaj dalej ta maniere, dobra jest:), nie mowiac juz o tym ze masz duzo swietnych pomyslow, popracowanie nad postacia w wydaniu klasycznym nie zaszkodzi ci napewno, ale widac ze twoje prace maja charakter i to jest wazne. No i mimo wszystko popracuj troszke nad sposobem prezentowania prac, bo dziwczyna jest tak znieksztalcona, splaszczona na gorze ze nie da sie poprostu tego ocenic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok...no to wramach prowokacji artystycznej:)jeszcze jeden potworek...jesli chodzi o moja opinie na jego temat to ..chyba pomylily mi sie terminy\"efektowny\" z \"efekciarskim\"..(tez troche kiczem zalatuje)....ale mimo wszystko jestem ciekawa co Wy o tym sadzicie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh, bo troche za durzo jak na jeden raz:) Ja tam lubie takie dziwactwa jak ten mutant wielooki, twarzyczka fajna, jesli to nie portret to rysy twarzy jak najbardziej oki, usteczka sliczne, faktycznie najslabiej ta martwa, ale tez zla nie jest kompozycyjnie git, swiatlo tez ladnie, tylko bryly troche nie takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu praca która mi się podoba i mogę zrobić rekomendację z czystym sumieniem. Szkoda tego paluszka naprawdę... Obróć sobie obrazek wtedy dużo lepiej widać tę wadę.

 

BTW. Mam nadzieję że nie dasz się złapać Bigiemu na te mamucie zaloty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego czepiacie sie tego palca. Moze jest pobrudzony, albo pomazany krwią. Takie smaczki z przypadku sa fajne, daja troche do myslenia.

Denerwuje mnie takie nieistotne czepianie sie detali, prawie jak na tasmie w fabryce, wszystko ma byc zgodne z zasadami wyimaginowanymi niewiadomo skad. Normalnie jak ograniczone roboty... kierujace sie slepo prymitywnym systemem.

Najlpesze jest czepianie sie anatomi czaszki. Jezu, ludzie odwiedzcie kiedys katedre anatomi i popatrzcie na rozne czaski. Biega po naszym globie 6mld ludzi, a odchylen od tzw\"normy\" sa rowniez miliardy. Wiem, ze nie jest to zwiazane z tym watkiem, ale nie raz spotkalem sie takimi smiesznymi zarzutami w innych watkach.

 

Dziewczyna maluje ladnie, stworzyla swoj wlasny swiat innych niz znane nam, biologicznych istot. Podobaja mi sie te powykrecene postacie i ciekawa faktura.

 

BTW pierwszy komentarz Gothama niezle mnie rozbawil ... no comment.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\" no to moze cos z natury...nie wem czy proporcje sie trzymaja jako tako..(ale palec wskazujacy to napewno jest zwalony ..fuj)... \"

Czytaj uwazniej, to ona pierwsza napisala, ze palec jest zwalony [btw. pisala to jeszcze zanim ja namowilem zeby wrzucila tu ta pracke]. Niestety ludzie w szkole do ktorej Aneta chialaby isc wlasnie tak oceniaja prace... To nie miala byc \'reka z palcem pomazanym krwia\' tylko anatomia reki. Sproboj kiedys dostac sie na jakas korekte do ludzi ktorzy sie na tym znaja. To co my mowimy to maly pikus :D Dotego jestesmy mili i ladni :D [przynajmniej ja :P:P:P:P]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe aleś to DruG podciągnął - a myślałem, że to ja mam kalibracje monitora do kitu ;)

 

a pracki mi się podobają jeśli chodzi o kreatywność w przypadku tych co są \"własną\" wizją świata... i niestety wiem, że czasami to później przeszkadza w oddawaniu rzeczywistości...

 

natomiast racja co do palucha - jest skopany i nie zgodzę się z Jiggle co do różnorodności anatomicznej na świecie - to jest dorabianie teorii i wygodnictwo...

 

co innego nauka anatomii w kanonach Aspy a co innego fristajl....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no dobra \"mily i ladny\"Gab3d wtakim razie wskakujesz jutro w jakies fajne majtasy w serduszka i wpadasz do mnie popozowac troche:D...postaram sie nic ne\"skopac\";)..i zachowac wszelkie proporcje:D..a ten palec juz poprawilam... tylko sie jeszcze ucze ladnie zdjecia obrabiac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i takie wypowiedzi mnie wkurzaja - jak nie wiesz co to jerst to sie nieodzywaj i nie mow wszystkim ze nie wisz - waqzne jest to ze sie starala ze walnela w ta pracke to co potrafi - i ze efekt vizualny jest spoko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - jest to co mioalo byc!][][][][][][]p.s - z innej beczki - widzieliscie .... prace zamiescil : [z]aneta - boki zr... adek tego nie przewidzial - mamy tu panie -------- i to chyba juz 3-a widze no no no - a jednak te istoty cos kumaja - z doswiadczenia z siostra ----- tomek daj pograc - idz spac - no tomek siedzisz juz 5 godzin ------- aaaaaaa--- no dobra -- po 15 minutach glupi komputer masz -- ..hihihih - to tyle - no anetka - ladnie - ale to jest max 3d!!!!!!! - wiedz wspolpacuj z kims kto obruci twoja tworcvzosc w trzy wymiary ?!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, Kurt - uno to wystarczy wyslac post raz, nie trzeba 3razy, no chyba rze koniecznie chcesz zeby twoj post byl 3krotnie przeczytany:) co wydaje sie koniecznym warunkiem do tego zeby pojac o co ci chodzi, tyle ze po czwartym przeczytaniu wciaz nic nie rozumiem:) Ja tez sie ciesze ze mamy tu panie, ale nie ekscytuj sie tak, wyjdz na podworko, zobaczysz ich wiecej ( no chyba ze przed toba uciekaja:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja wrócę do tematu.

Mi się najbardziej podobają te prace gdzie są kolorki - bardzo fajne.

(Ż)Aneta dawaj, dawaj następne. Co z tym tabletem? Do roboty w tej chwili.

Chociaż nie wiem czy tablet jest w stanie tradycyjną technikę zastąpić.

Dobrego 2D nigdy dość.

Pozdrowienia:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi najbardziej podobala sie \"herbatka\" sam lubilem rysowac na nudnych lekcjach ale chyba jeszcze musze zuzyc duuzo olowkow a i pewnie takich pomyslow bym nie mial, swoja droga skad bierzesz te \"chore\" klimaty :) (pozwole sobie na zarcik - mama Cie z procy karmiła? :) )

abstrachujac prace bardzo mi sie podobaja, swietny warsztat

 

pozdrawiam

 

ps. mam nadzieje ze nikogo nie urazilem zartem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe...\"chore\" klimaty...bo ja wiem ..siadasz rysujesz kilka kresek i dalej kombinujesz coz nich zrobic. cos tam zawsze wyjdzie:)

 

..a apropo tej krytyki, to kazda sie pzrydaje , nawet czepianie szczegolikow..(chociaz w tym wypadku to nie szczegoliki:))...w szkole to bywalo ze naprawde niezle mnie gnebili...tu to i tak mnie oszczedzają:)...

 

 

...zreszta czasem chodzi wlasnie o sprowokowanie dyskusji na temat jakiejs pracy...:)...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności