Skocz do zawartości

Wizka-dyplom


lolipop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

za bardzo Zaha Hadid pachnie (ale projekt nie twoj wiec nie komentuje;) no i te rzywoploty masakra, zbyt bialo ale to pewnie dla tego zeby sie ladnie na plansze komponowalo wiec nie bede marudzil ale tekstury strasznie wadza bo sama bryla bydynku bardzo fajna moges przynajmniej dac jakiegos noisa na te boksy z kamykami..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawie sie zapowiada obrona ...

Budynek zaprezentowałeś świetnie, otoczenie mimo uproszczonej konwencji poprawił bym zdecydowanie te tekstury bodą i odwracają uwage od meritum a w tym projekcie raczej nie trzeba tego robić chyba ze o czyms nie wiemy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja ufam, że to będzie stało;D Jednakże te czerwone, ciekawe wynaturzenia ogólnej bryły nie wzbudzają zaufania, tym bardziej, że elewacja to głownie szkło. Zaznaczam, że nie jestem żadnym architektem, więc jeśli piep*** od rzeczy, wybaczcie;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ales ty uległy :p czy to na pewno aby kolezanka ;p

 

na pewno kloezanka:]

 

...a ja ufam, że to będzie stało;D Jednakże te czerwone, ciekawe wynaturzenia ogólnej bryły nie wzbudzają zaufania, tym bardziej, że elewacja to głownie szkło. Zaznaczam, że nie jestem żadnym architektem, więc jeśli piep*** od rzeczy, wybaczcie;D

 

nie takie rzeczy sie robi:]

http://www.ivarhagendoorn.com/photos/architecture/images/mvrdv_wozoco.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to wazne pod kogo podchodzi - z moich doswiadczeń zawsze pod coś/kogos podchodzi. dlamnie wazniejsze by podchodziło pod te lepsze jak gorsze wzory, rozumie zaś ze to juz finalne rendery a ta dyplomantka upiera sie na te textury - jak chcecie choc grono wypowiedziało sie zwracam uwagę dośc jednoznacznie. Mam nadzieje ze pojawia sie tu takze plansze finałowe ciekaw jestem na jaka modłe idą w szczecinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Mam nadzieje ze pojawia sie tu takze plansze finałowe ciekaw jestem na jaka modłe idą w szczecinie

 

Plansze..jeszcze swiezutkie...nimi zajela sie w calosci "koleżanka Anitka":].Plansz jest w sumie 10.

 

 

01bd7.th.jpg

 

02ho2.th.jpg

 

 

04th7.th.jpg

 

05zj6.th.jpg

 

10ao2.th.jpg

 

[edit] gupi cmyk..teraz powinno byc ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak to na planszkach odwołuje w tej konwencji nie czepiam sie texturek - pogratuluj kolezance

 

dzieki.pogratulowalem.

 

Wiesz coś więcej o projekcie? Konstrukcja, materiały, jakieś ciekawe rozwiązania? Masz rzuty, przekroje (większe niż to co na planszach)? W czym modelowane i renderowane?

 

Fajne rendery.

 

konstrukcja jak widac, materialy jak widac:]...rzutow nie bede wrzucal bo nie moje.

model w architectural desktop a render to v-ray irr map+light cache:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o architekture to niczym się ona nie różni od typowych klocków stawianych u nas ok. 30 lat temu oprócz tego że wystają tam jakieś takieś czerwone i pojawia się szklana elewacja w nieco lepszej technologi niż za tamtych czasów. Maverick dawno zadawał egzamin z histori architektury współczesnej więc pewnie sobie zapomniał jak to projektuje pani Hadid :)

renderki mi się podobają ale dopiero po obejrzeniu plansz wiadomo co i czego tak. A wracając do plansz - to ty je robiłeś ?? rewelka świetnie stonowane miło się to ogląda. Zawsze brakowało mi tej umiejętności :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widać. Co to jest to "czerwone wystające"?

 

I żeby nie było tak słodko...:-) Projekt "spadochroniarz". Może stanąć wszędzie. Zero "kontekstu". Bryła "copy"x 4. Trochę parkingu. I tyle. Pomysł jak dla mnie 3.0. "+" za plansze. Razem 3.5. Co dostała?

 

to czerowne wystające to kratownica(umieszczona w scianach) przechodzaca przez caly budynek i polaczona ze slupami konstrukcyjnymi .projekt z zalozenia mial byc "spadachroniazem"zeby pasowal do lokalizacji jaka by wybral sobie inwestor.dlatego tez kontekst jest potraktowany bardzo ogolnie.

 

jeżeli chodzi o architekture to niczym się ona nie różni od typowych klocków stawianych u nas ok. 30 lat temu oprócz tego że wystają tam jakieś takieś czerwone i pojawia się szklana elewacja w nieco lepszej technologi niż za tamtych czasów.

 

taka podrasowana moderna:]...ale jakos materialow w takich obiektach robi spora roznice.

 

renderki mi się podobają ale dopiero po obejrzeniu plansz wiadomo co i czego tak. A wracając do plansz - to ty je robiłeś ?? rewelka świetnie stonowane miło się to ogląda. Zawsze brakowało mi tej umiejętności :(

 

juz pisalem ze plansze nie sa moje. ja bym takich nie zrobil;) dziwne skojazenie z hadid.podejsciem bardziej to pod pompidou podchodzi.

 

[edit]aha.juz po obronie.troche kontrowersji bylo i skonczylo sie na czworeczce.w sumie praca sie podobala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie zrobione- latwo sie czyta funkce budynku, elewacja prosta ale mimo wszystko ciekawa, plansze tez calkiem poprawnie rozplanowane= nie trzeba szukac tylko patrzysz i wiesz od razu jak ten budynek dziala, ogolnie na + :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności