Skocz do zawartości

Scena 3D: PORT


ferni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Drazni mnie te "niby" sznury na masztach, wyglądają jak powyginane druty lol

Skala tekstur jest nie odpowiednia, kompozycja jest ciut lepiej. Ale to jeszcze nie to. Bardziej by tu pasowało plan amerykański. Nie każę Ci tego robic, ale spróbowac nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebo jest paskudne ;) Wymień je na takie które będzie pasować do kolorystyki sceny, nieco bardziej stonowane kolory i więcej chmurek.

 

A reszta bardzo mi się podoba, widać ilość włożonej pracy :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ogólnie pracka miła dla oka. Tylko jedna rzecz mi nie bardzo pasi, czyli anteny telewizyjne na dachu, chodzi mi o to że scenka wygląda na lata 20-te XX wieku (samochód) i chyba w tamtych czasach nie było jeszcze telewizorów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ferni scenka coraz lepsza widać poprawki już mi się podoba, ale ja bym zmienił tło (niebo) bo nie pasuje do oświetlenia sceny, i samochód bym przestawił aby było widac więcej horyzontu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wielkie dzieki za komentarze, mówicieze niebo jest paskudne mi znów ono sie podoba i pasuje pewnie dlatego ze na ta scene patrzylem sie juz z kilka tysiecy razy i mi sie przejadla, mam prozbe gdyby ktos mugl to bym prozil o jakas fotke z niebem któreby pasowalo do tej scenki nie mówie ze je wykozystam, chodzi mi tylko o to zebym wiedzial o jaki klimat nieba chodzi

 

Jeszcze raz dzieki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebo z posta 44 było ładne kolorystycznie, tylko nieostre, spróbuj wziąć je, dać mocnego gaussa żeby tylko kolory zostały, i potem w photoshopie w jakimś trybie dać na to chmurki z innego zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności