Skocz do zawartości

Komp się nie uruchamia


Dawcio_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jak komputer mogl Ci dzwieki wydawac jak padl zasilacz ?! *konfiused*

 

widocznie padła jakaś dioda albo Bóg jeden wie co jeszcze prąd daje wiatraki sie kręcą i nic wiecej

 

zepsuty zasilacz nie równa sie brakowi prądu czasem jest wręcz odwrotnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 x BEEP = Grafika (zle wlozona, lub spalona)

3 x BEEP = RAM (jak wyzej)

 

ZASILACZ JEST W POZADKU. gdyby byl spalony to niebyloby beep.

 

Jezeli jest X * beep jest jakies spiecie. Czasami sie tak zdarza jak jest plyta zle zalozona i nie ma kolkow plastikowych. Luty dotykaja obudowy i sie dzieje takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kompem dosatałes taka ksiazeczkę, w jej wnętrzu powinno byc napisane ile titytków odpowiada któremu elementowi. Który moze sie nie zgłasza poprawnie na skutek uszkodzenia lub np zasniedziałego styku. Poszukaj tam bo my nie zgadniemy. Albo profilaktyka rozłóz, złuz i zobacz - miej an uwadze styki i tasmy transmisyjne. powodem moze byc wszystko procek grafa ram kontroler ale raczej nie dys bowiem bios powinien sie zgłosic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sparawa jest taka że to jest od kumpla komp i nie wiem dokładnie ile jest tiiiit powiedział mi że miał w kompie jedne ramy i podczas załączonego komutera wsadził drugie takie same ramy komp mu sie zawiesił i jak resetnoł to już było to piiip próbowaliśmy już ruszać ramem ale nic nie dało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kompie jedne ramy i podczas załączonego komutera wsadził drugie takie same ramy komp mu sie zawiesił i jak resetnoł to już było to piiip"

 

HHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHA btw twoj koles to tez unikat ? :D:D:D

 

sory inaczej tego skomentowac nie moge ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedział mi że miał w kompie jedne ramy i podczas załączonego komutera wsadził drugie takie same ramy komp mu sie zawiesił i jak resetnoł to już było to piiip próbowaliśmy już ruszać ramem ale nic nie dało

 

I drogi Watsonie kolejna sprawa rozwiązana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, trzeba było w pierwszym poście pisac, że jesteście "ekspertami" od kompów, uprościło by trochę.

PS. szkoda że mieszkacie tak daleko to bym wam sprawdził.

Jeżeli robił na :ruchu to wykończył główny mostek, albo jak mieliście szczęście i zależy którym końcem wkładał ram to zniszczone są tylko ramy.

oczywiscie przed wkladaniem ramu nie rozladowal potencjału z ciała (bo po co)

 

odłaczyć wszystko z ramem włącznie - zostaje grafa, zasilacz i płyta i tak startuj - co się dzieje, jak jest zintegrowana grafa to monitor zapnij do niej a dodatkową grafe wyjmij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZASILACZ JEST W POZADKU. gdyby byl spalony to niebyloby beep.

 

wierz mi są różne dziwa na tej planecie ;) i jest bip na zepsutym zasilaczu choć szczerze przyznam żę pierwszy raz takie coś widziałem i słyszałem moze wyśle do Chipa w ciekawostkach bede miał swoją rubrykę

 

co do ramów z właczonym kompem to pieknie :)

2 nowe doświadczenia w ciągu jednego tygodnia ciekawe co bedzie jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem na NF-7 s to samo, gość od Abita mowił mi że te długie przerywane sygnały to przeważnie ram, w moim przypadku źle siedziały, wystarczyło wyjąć i włożyć spowrotem, no ale jak twoj kumpel robił to przy włączonym kompie to tak jak poprzednicy, Ram pewnie sie zjarał, "może" też i mostki.

 

idź z ramem do jakiegoś kumpla i zobacz czy chodzą, pożycz od niego 2 sztuki i sprawdź (chociaż to ryzykowne). Najlepiej do sklepu w ktorym to kupił, tam powinni sprawdzić (tylko broń boże niech nie mówi co zrobił). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestujcie ramy na innym wlaczonym kompie zobaczymy co sie stanie tym razem..jezeli znowu bedzie bumm tii tiii tiii to znaczy ze ramy byly wpozadku.

 

...tylko nie zapomnijcie kompa wylaczyc przed eksperymentami, bo potem bedzie tiiiiiit tiiiiit ale zza okna, jak podjada sluzby ratownicze/gasnicze ;) LOL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności