Skocz do zawartości

II miniBitwa: "Fly machines in Action" - #WYNIKI#


miriam

Głosuję na :  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Głosuję na :

    • Kim Bo
      0
    • maciekG
      3
    • Jonasz_Real
      3
    • JakkaS
      0
    • kipalol
      0
    • Gordy
      0
    • SzU
      0
    • Smart_art
      0
    • weedlog
      8
    • thirdeye
      0
    • wd44
      0
    • crayfish84
      1
    • Mayrus
      0
    • sergiuszsz
      0
    • PudSon
      0
    • Ortheza
      2
    • MCMiriam
      0


Rekomendowane odpowiedzi

MCMiriam, chyba skrzydlo ucieka w zlym kierunku. Z perspektywy za mocny nie jestem, ale niezaleznie od kąta samolotu wzgledem horyzontu, możesz sobie wyrysowac wlasny horyzont i przeprowadzic poprawna konstrukcje. Moja nie jest zbyt celna ale moze Cie naprowadzi.

 

mcmiriam.gif

 

 

Popracowalbym tez nad kompozycja i wyrazniejszym przekazaniem idei. Widac dynamike i pewien dramatyzm w scenie, ale dopoki nie wiemy czy samolot spada, czy moze chcesz pokazac jego pęd poprzez pochylenie horyzontu to scena nie dziala tak jak powinna. Zastanowilbym sie tez nad umiejscowieniem maszyny w kadrze. Jesli chcesz pokazac, ze spada lepiej umiescic go na gorze i dac widzowi przestrzen na wyobrazenie sobie ciagu dalszego. To troche jak z antycypacją w animacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

MCMiriam, chyba skrzydlo ucieka w zlym kierunku. Z perspektywy za mocny nie jestem, ale niezaleznie od kąta samolotu wzgledem horyzontu, możesz sobie wyrysowac wlasny horyzont i przeprowadzic poprawna konstrukcje. Moja nie jest zbyt celna ale moze Cie naprowadzi.

 

hmm, imo w drugą stronę to powinno być, ale postaram się to poprawić. ;)

w chwili obecnej raczej jest to chaotyczny zlepek plamek, kresek i czegoś tam jeszcze postaram się to wszystko uporządkować przez weekend.

 

BIG THX :).

 

Chłopaki do roboty się brać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MCMiriam Z tym wyrwanym silnikiem, to wcale nie jest głupi pomysł, :] Ja bym dalej to rozwinął. Skojarzyło mi się z LOST'em

@MaciekG - dajesz rade :)

@Ortheza - za bardzo przepalone

@weedlog - fajne akwarelki ;), może byc ciekawie

@maciekhc - Jeszcze nie potrafię, nie używac czarnego. To co mam zastąpic niebieskim? Próbowałem, wyszło za niebiesko ;)

 

No, a ja to d... jestem. NIe wiem co dalej robic. Czy widac wogóle, że ten statek unosi się nad chmurami, czy nie? Bo tak miało byc.

 

spokojna04sh1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bra chłopaki miałem mały młynek z dziećmi dzisiaj - ale w między czasie takie cosik zmodziłem jak czasu wystarczy to będzie to to plus poprawiony poprzedni ;), a jak nie to coś innego wymyślę . . .

BTW> Mam prośbę do WAS nie mam konceptu na wykończenie prawego skrzydła :(, coś mi nie tak wychodzi . . . wersja turbośmigłowa z dopalaczem ;)

 

Pozdrawiam.

 

fl3b1qw8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiekhc - racja stary motyw mi się robi dziś jak nigdzie mnie w polskę nie pognają postaram się to poprawić ;). THX.

 

Kipalol - działaj, działaj ;), bardziej wydaje mi się powinieneś nad maszynką posiedzieć ;).

 

weedlog, maciekG, Jonasz_Real - fajne pracki :], a swoją drogą maciekG to teraz wygląda lepiej,

 

Ortheza - działaj, działaj ;) . . .

 

INFO

Z uwagi na szybko pomykający ;) termin zakończenie, postanowiliśmy z kolegą Orthezą, iż przedłużymy termin zakończenia do 30.XI.2006 r. Szczegóły terminów w #1 poście tego wątku.

I do roboty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja. Na molotach i tym podobnych, to ja się nie znam ....i tak szczerze, to co ja wam mogę powiedzieć? Z tego, co widzę to są tu 3...może 4 asy i lecą, ale sami nie wiedzą gdzie.

Pierwsza uwaga, jaka przyszła mi do głowy, to brak przestrzeni w tych waszych przestrzeniach :D ...(przyganiał kocioł garnkowi..hehe)

Poza tym lecicie strasznie tradycyjnie, może trzeba poszukać innych stworów latających... ja nie wiem. może trzeba zmienić styl lotu, może postawić jakiś akcent. Ważny jest pomysł, ja go jeszcze nie widzę. Co do malarskiej materii itp. można conajmniej spisać esej, ale forma jest waszą inicjatywą i ja się nie wtrącam. Poza tym jest tu parę person od których ja się mogę czegoś nauczyć, więc, co ja tu robię :D Więc czekam na rozwinięcie skrzydełek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCMiriam - fajnie to zorganizowałeś ale ja podobnie jak Lacedemon "nietentegesuje" tematu. Może warto pomyśleć o czymś innym niż maszyny - większość prac na forum to postaci, wiec może by warto w te rejony uderzyć.

 

Weedlog - może i tradycyjny ale bardzo fajny koncept...taki "beczkowóz śmierci" - ciekawe jak by to po niemiecku bylo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCMiriam - fajnie to zorganizowałeś ale ja podobnie jak Lacedemon "nietentegesuje" tematu. Może warto pomyśleć o czymś innym niż maszyny - większość prac na forum to postaci, wiec może by warto w te rejony uderzyć.

 

THX ;), a przy okazji to zmienią się zasady miniBitew w dziale 2D, odnośnie tematów założony jest nowy wątek przez Her Moderratora Tweetiego i tam należy składać wszelkie propozycje tematów, tukej linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez sie zglosze, a co tam, nasmarowalem kilka cyberpunkowych projektow na wykladach, ale powedrowaly do kosza bo ile mozna. Postanowilem wiec realizowac nieco inna wizje.

 

Jest to wielki latajacy pojazd w wyraznie lesnej stylistyce, zbudowany z drewna i blon organicznych, jednak silniczek w pelni mechaniczny mimo swej ekologicznej karoserii hehe. Przewozi cale miasto na swojej powierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nail- zajebisty pomysl,ciekawe wykonanie, zrob cos tylko z tymi budyneczkami,bo

nie pasuja wogole stylowo do tego latajacego statku- jak elfy to daj cos ala karina elfow z lotr czy cos w ten desen- bardziej drewniane,lisciaste chatki a nie marmur,cegla itp.

 

na dole to rzeczka plynie czy tak chmurki sie rozlaza?

 

Ortheza-fajne fajne;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

Z przyczyn niestety odemnie niezależnych, a właściwie zależnych od pracy, którą wykonuję muszę zrezygnować z dalszego udziału w miniBitwie, sorx :( do czwartku będę w delegacji, dostęp do neta sporadyczny, dlatego proszę WAS o umieszczenie finalnych prac do piątku, a ostatecznie w piątek ;), co by je pod głosowanie zapodać

 

Pozdrawiam i Powodzenia Wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nail85 - Finał:

 

Witam wszystkich,

 

Z powodu przyspieszonego konca bitwy, prezentuje finalna wersje juz teraz, niestety nie mam czasu dluzej juz dziubac... DZieki za wczesniejsze komentarze, faktycznie jak zlikwidowalem miasto na pokladzie i wszystko prezentuje sie bardziej jednorodnie.

statek2eq2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nail85 - fajne ale szkoda ze nie starczylo czasu na wiecej. moze jakis bardziej nasycony kolor?

 

weedlog - bardzo przyjemny ten czarnobialy szkic

 

 

 

dajecie chlopaki, niech ta bitwa nie padnie.

 

postaram sie wyrobic z moja praca do piatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam... Nie wyrobie... Życie zwaliło mi się na łeb, i strasznie boli... Chyba odgryzę sobie lewą dłoń, by więcej mnie nie ciągła do ołówka... Piórka... ehhhhh... Przepraszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oto jest! :) chyba nigdy sie nie przestawie na wczesne chodzenie spac :P nawet jesli trzeba mordowac sie z liniami podzialu blach :P

 

Nocny myśliwiec oświetlony na chwile niedaleką eksplozją

bardziej skupilem sie na koncepcie i wykonniu niz "akcji"...

 

koniecznie ogladajcie wieksze wersje bo tu nie widac detalu! :)

 

szufmiafinal2640cr6.jpg

 

a tu wymagana wersja wielkorozmiarowa (2560x1920): http://img138.imageshack.us/img138/2411/szufmiafinal22560xj4.jpg

 

a tu gdyby ktos chcial:

1280x960

1024x768

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już czasu to domalowywac, jestem już zmęczony.

Pokazuję to co mam. Myślę, że na takim etapie zakonczę to malowanie. Chciałbym serdecznie wszystkim podziękowac, za cenne rady, a przedewszystkim MCMiriam, to z jego inicjatywy powstała ta bitwa. Jeszcze raz dziękuje. Wiele się nauczyłem. :) Do usłyszenia.

 

flyum4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONIEC

 

Witam ponownie sorx na początku za opóźnienie czasowe spowodowane naprawą mojego kompa - paździoch ze startówką się zrobił :/, ale bywa. . .

 

Wszystkim biorącym udział w naszej miniBitewce serdecznie dziękujemy.

I zapraszam do komentarzy oraz oddawania swoich głosów na Waszym zdaniem najlepszą pracę ;).

 

Zebrane Finalne prace znajdują się w #1 poście tego wątku. Wszelkie uwagi proszę kierować na PM' lub GG.

 

Pozdrawiam

&

SeeUSoon. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietne prace panowie, weedlog super pomysł z tymi smigłami :) ja latem robiłem grafe do takiej gierki na komurki, pokazuje bo związane z tematem :), zeby nie bylo ze reklama jakas czy cos :]. chociaz gre polecam :p.

533x533lb1.jpg

 

lotdavinciba7.jpg

 

jeszcze gif :)

s2uv1.gif

wygładzałem do niebieskiego tła wiec dziwnie wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietne prace panowie, weedlog super pomysł z tymi smigłami :) ja latem robiłem grafe do takiej gierki na komurki, pokazuje bo związane z tematem :), zeby nie bylo ze reklama jakas czy cos :]. chociaz gre polecam :p.

wygładzałem do niebieskiego tła wiec dziwnie wygląda :)

 

Jak dla mnie Bomba, aczkolwiek czy to pod paragrafa nie podpadywuje to nie wiem, kryptoreklama ;).

 

Pozdrawiam

 

JUŻ JUTRO FINAŁ GŁOSOWANIA, O GODZ. 22.00 WYNIKI]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności