Skocz do zawartości

Postać 3D: Krasnolud


Owen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Postanowilem zrobic krasnoluda w klimacie warcrafta, nie wiem jeszcze dokladnie co i jak bedzie wygladalo, bo i tak nigdy nie koncze;). Narazie biore sie za glowe, zmarszczki i detale dorobie w zbrushu, wiec piszcie co ewentualnie poprawic zanim wyexportuje, pozdro.

 

1fk5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

KLICEK - dzieki staram sie :)

_kuba_ - tez mam taka nadzieje :P

maczuga, odnetniN - dzieki, krasnoludy takie wielkie maja :D

Gen.Baton - nie, nie bede juz zmienieal, ale krasnoludy tez sa jaskiniowcami, mieszkaja w gorach ;)

Wiktor - hehe moze troche :]

 

wrzucam siatke

 

2sv3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matys - dzieki, tez wlasnie zastanawialem sie nad rysami twarzy, nie wiem czy do tych bedzie pasowala dluga broda, najwyzej zrobie lekki zarost, a wyraz twarzy jeszcze dopracuje po mapowaniu,

Z-Brush - 30cm? byl by za niski, moj bedzie mial ok 150cm, a 30cm to on moze miec gdzie indziej :], jesli biorac pod uwage mit "im wiekszy nos tym wiecej w gaciach" :P hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeh Owen, dobre:) Ale na powaznie, to wydaje mi sie, ze krasnolud ma zbytnio huligancze rysy. Taki gorszy Shrek. Krasnoludy kojarza mi sie bardziej ze smerfami, filmem Willow czy tymi plastikowymi pajacami w wielu polskich ogrodkach przydomowych;)Nawet ten karaczan z Władny Pierścieni nie był takim zakapiorem jak ten Twoj....abstrachujac od wykaniania ktore samo w sobie jest ładne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam się z z-bruszem! krasnoludy pod brodą powinny mieć podbródki, którymi w miare potrzeby można by zastąpić kilof albo rozbijać na nich orzechy. jak dojdą wąchole, brodzisko i krzaczaste brwi to zniknie to wrażenie.

pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gen.Baton - no i nie tylko wisly krakow;)

Badyl - gdyby tak wygladal prezydent to moze bym go nawet polubil hehe:P

Z-Brush - on wlasnie ma groznie wygalac, bo ja nie robie krasnoluda z wladcy, ani ze shreka, tylko z warcrafta, a tam sa takie brutale;)

Arxis - wiem tez to zauwazylem, ale z textura nie bedzie tego widac :P, a brody sam jestem ciekaw;)

 

dzieki wszystkim za komentarze, potrzebuje Waszej pomocy pod linkiem opisalem problem http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=32570

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności