Skocz do zawartości

Wiz: Kuchnia nowoczesna


Marek G

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny z projektów przedstawia kuchnie nowoczesną . Wykonana jest z: fronty mdf lakierowany, blat laminat 7cm, barek wsparty na nodze ze stali nierdzewnej, szklo mleczne w ramach aluminiowych, a reszta to plyta wiórowa 18.Pozatym nic nowego :-) render vray.Przy modelu maczał łapy Mario :-)

Pozdrawiam Marek

 

3dv0030000ej7.jpg

 

3dv0030001jm6.jpg

 

3dv0030002td3.jpg

 

3dv0030003tf4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

troche mdle to wszystko i bez klimatu ale ogolnie daje rade,

zgadzam sie z tym co chveti napisal,

 

chcialem wrzucic moja wersje ale sie powstrzymam, pokaze Ci na gg :)

 

btw, ostatni obrazek wkleiles dwa razy czy tylko u mnie tak widac :)?

 

pozdrawiam

pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za komentarze

nielot007- jezeli robisz blat z plyty wiorowej i pogrubisz go a potem naklejasz na niego laminat HPL z kazdej strony to krawedzie nie maja zadnego chamfera - sa ostre.Krawedzie maja chamfera np. przy plycie wiorowej oklejonej PCV.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne wykonanie, niektóre modele naprawdę pierwsza klasa...

Tekstury tak samo, kolory nie gryzą się ze sobą, nie tworzą takiego ponurego klimatu...

Bardzo ładne oświetlenie...

 

PS: Ta żółtawa kostka koło pomidora to ser czy masło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście de gustibus non est disputandum ale... chyba zgodzisz sie, że naprawdę uciążliwe musi byc chodzenie 5 metrów do lodówki omijając stół tylko po to żeby wyciągnąć żółty ser i pomidora a nie daj Boże zapomniec o czymś. Kuchnia jest według mnie naprawdę ładna. Pomysł z nogą od stołu w kształcie prostokątu jest przedni. Mnie jednak przeraża czychająca zewsząd ostrość kantów. Najgorsze byłoby bliskie spotkanie mojej delikatnej stopki z nóżką od mebli. Auuuuu auuuu au au! Najbardziej wkurza mnie jednak, że mnie na taką kuchnię nie stać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się kuchnia bardzo podoba. Mimo że nie jestem bardzo za nowoczesnością w kuchni to ta mi się bardzo podoba :)

Szkoda że AA miejscami poległo...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności