Skocz do zawartości

Fotografia : Kącik Piksara - albumowo-weekendowo


piksar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Haha! Ja też tam byłam :) Miód piłam... zdjęcia robiłam... i jadłam najochydniejszy i najdroższy obiad w całym swoim krótkim życiu! bleeee... :)

 

A teraz na wakacjach jestem... i jutro znów wyjeżdżam, abym nie zdążyła przypadkiem za bardzo odpocząć w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałam sobie twoje portfolio :) szczerze mówiąc, to nie za bardzo znam się na grafice... ale z takich estetycznych wyglądów to zauważyłam meble z ikei, jak rówmnież to, że w kuchni widok z okna się zmienia wraz z porą dnia :D ;)

 

w sumie w tym kruzenshternie rzeczywiście brakuje trochę miejsca po prawej.

Oprócz tego medytujący ludzie wyglądają trochę, jakby wychodzili ze zdjęcia... co oczywiście wpływa przyjemnie na odbiór :) szkoda tylko, że ci ludzie z tyłu muszą akurat tam stać... ale myślę, że chyba byłoby niemożliwym czyste tło z tym tłumem w szczecinie.

 

w sumie zastanawialiśmy się z rodzinką, dlaczego dar młodzieży przestał już pływać... przecież pływają dużo starsze od niego żaglowce... może ty wiesz coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo... ale krwiste tło otrzymał ten pan herkules... i te chmury, które nas straszyły deszczem, też super wyszły :)

 

i w sumie dopiero teraz widzę, po twoim zdjęciu, że białe światło jest chyba ładniejsze na moście od żółtego, które stworzyłam... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bardzo dobre, odczucie jest jakby rzeczywiście czytało się jakąś relacje z jakiegoś GT czy innego magazynu samochodowego, a tam przecie zdjęcia robią fotograficy, którzy specjalizują się od lat w dziedzinie fotografowania samochodów, nie ma różnicy Pksar, naprawdę bomba! naprawdę wyczułeś o co w tym chodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe fotki choc z jednej strony szkoda - bo w paryżu jest masa ciekawszych rzeczy do pokazania niż wieża eifla - min muzeum d'orsey.

 

zgadzam się z Tobą w 100 % jednakże mimo że to była pierwsza wizyta we Francji, to pobyt w Paryżu był głownie żeby wjechać na czubek wieży, pokręcić się wkoło wieży, Łuku, przejść się po Polach Elizejskich i tyle na początek, potem miałem jeszcze 300 km do przejechania bo bardziej mnie interesował kanał La Manche, Calais i Dunkierka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności