Skocz do zawartości

Model 3D: Organika (Twarz / Wiewióra / Bóbr)


czarodziej3D

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj ponownie wszystkich, tym razem chce wam pokazać dwa obiekty. Jeden to skończona wiewióra, a drugi to nie dokończona głowa.

 

Co do głowy to raczej nie planuje kończyć tego obiektu bo powstał jedynie po to aby sobie troszkę poćwiczyć. Co do wiewióry to jest to skończony obiekty (z przed 2 miesięcy) więc tym bardziej nic tam nie będę kombinował.

 

 

[ATTACH]40366[/ATTACH]

 

[ATTACH]40367[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzięki wszystkim na miłe komentarzem :).

 

Ania - nie miałem wpływu na wprowadzenie żeber, kazali to zrobiłem.

Masz fajne port-folio i niezłe rysunki. Najbardziej intrygująca praca to - creature (kategoria - speed - 2d and 3d). Cóż za brutalna wyobraźnia.

 

_kuba_ - faktycznie kąciki trochę jakby nie dopracowane ale to może już w następnym modelu. Co do głów to mam dość więc aktualnie to planuje jakiś samochodzik, co za dużo to nie zdrowo.

 

P.S

Muszę przyznać że jestem miło zaskoczony (nareszcie) że nie komentują moich prac amatorzy albo początkujący (bo tak się wcześniej zdarzało) tylko nieźli profesjonaliści .

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiewiórce nie powinno być widać żeber, bo wiewiórki się nie odchudzają.
Bo jej orzechów brakło... :)

Ależ się tej jednej wypowiedzi czepiacie, mnie ona jakoś nie obraziła, prace są fajne, dlatego większej liczbie osób się chciało napisać po prostu.

Jeszcze co do wiewiórki, to dziwne wydaje mi się połączenie tylkiej nogi z tułowiem, ale jeśli chodzi o głowe to super.

Głowa też ładna, zobaczymy jak poradzisz sobie z uszami :)

 

PS. Pokaż siateczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz mały bonusik który pozwolono mi pokazać.

 

Tak wygląda futro zrobione przez firm DGR (Digital Graphic Reality - http://www.dgr.pl) do pewnej produkcji - więcej nie powiem więc nawet nie pytać.

 

Małe objaśnienie:

 

1) Wiewióra jest teraz bardziej chuda bo plany się zmieniły i obecnie jest to - samiczka.

 

2) Bóbr jest zrobiony prze zemnie ale jak już pisałem nie mam pod ręką obiektu więc na razie wam więcej nie pokaże.

 

[ATTACH]40362[/ATTACH]

 

[ATTACH]40363[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiekty wymodelowałem w XSI - XSI górą :).

Co do futra to początkowo zostało ułożone w XSI ale ostateczna wersja została zrobiona w programie Maya. Obiekty są animowane w M. (widziałem animacje bobra i aż miło patrzeć jak sobie chodzi) dlatego tam futerko zostało ułożone.

 

Jak chcecie wiedzieć czemu tak to poszukajcie na forum tematu o problemie eksportu ustawień futra z XSI do MAYA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności