Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2007


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sporo zdjęć z papierosem alkoholem, zarostem. Czemu ?

 

EDIT:

OK. Jestem ironiczny. Chciałbym być jak Pol Dot. Tęsknię trochę za tym.,..

 

Tylko nie probuj moralizowac i gadac o tym ze pochodzisz z blokowisk, jak to kiedys taki jeden robil ;]

 

edit:

Wszystko jest dla ludzi, wiec niech uzywaja :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurka,najlepszy wątek jaki widziałam (lepszy niż "rzeczy interesujące/zabawne"):D nie mogę się podnieść z podłogi ze śmiechu:D

 

Przecież on nawet kawy nie pije, co dopiero alkohole. Nigdy nie widziałem go pijanego. :)

 

A ja piję i po nocach z wami siedzę i dlatego tak wyglądam:

 

 

jawicejpaintrzmiarjk9.png

 

:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a także :

Deep Purple;) . Led Zeppelin, Allman Brothers Band, Gov't Mule, Nick Cave, Joe Satrriani, SBB, Miles Davis. Rolling Stones, BB King, Frank Zappa, Emerson Lake and Palmer, Rainbow, Ten Yers After, Pink Floyd, AC DC, Alice Cooper, Talking Heads, Genesis, Queen, Yes, Gary Moore, Republika, Oddział Zamknięty, Skubikowski, Jacek Klajf...ło jezu, dajcie mi złapać oddech i zatrzymajcie jakoś, bo mogę tak długo!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a także :

Deep Purple;) . Led Zeppelin, Allman Brothers Band, Gov't Mule, Nick Cave, Joe Satrriani, SBB, Miles Davis. Rolling Stones, BB King, Frank Zappa, Emerson Lake and Palmer, Rainbow, Ten Yers After, Pink Floyd, AC DC, Alice Cooper, Talking Heads, Genesis, Queen, Yes, Gary Moore, Republika, Oddział Zamknięty, Skubikowski, Jacek Klajf...ło jezu, dajcie mi złapać oddech i zatrzymajcie jakoś, bo mogę tak długo!:D

 

wyjdziesz za mnie? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy wiecej nie dam foty na forum jak macie mnie porównywać ma matem..nie cierpie tego

 

A z kim trzeba porównywać żebyś dał fotę?:D

 

ps:Just joking...to był ostatni raz-obiecuję,po prostu nie mogłam się powstrzymać,ale teraz już będę grzeczna :o;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności