Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2007


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość Raffaello

Illy dobra,ale jak Ty dasz pierwszą fotkę bez piwska w łapce, bez imprezki i bez porannego kaca...:D

ps: no to Cie podsumowałam, nie ma co...:D

 

illy nie daj się sprowokować! bądź sobą!!! ;)

 

Knysha rozwaliłeś mnie tym zdjęciem! cały TY! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee.. to zdjecie makro. W rzeczywistosci Bigu jest malutki, taki gnom. Kiedys, gdy wychodzilem od niego z nowa porcja komiksow (po co placic, jak mozna pozyczyc od Wojtunika?) wsliznal mi sie do kieszeni. Nie zorientowalbym sie, gdyby nie to, ze zapalil papierosa...

 

Poślizgnąłem się na okruszku i wpadłem przypadkiem, nie wiedziałem gdzie jestem więc zapaliłem żeby rozjaśnić sytuację. Widok spanikowanego reanimatora biegającego w palących się portkach był nieziemski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poślizgnąłem się na okruszku i wpadłem przypadkiem, nie wiedziałem gdzie jestem więc zapaliłem żeby rozjaśnić sytuację. Widok spanikowanego reanimatora biegającego w palących się portkach był nieziemski.

zawsze mu siedzisz w portkach? a co Ty tam robisz :eek: :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Indiach ubierają się innaczej :rolleyes:

3grosze - stylowe ściany. :)

noo :] za mną jest jeszcze koleś stylizowany na szpiega z krainy deszczowców :] widać mu kawałek kapelusza i troche koła samochodu :]

 

"Indie to ta najbardziej komercyjna muzyka niekomercyjna?"

3 grosze, masz styl:)

 

dzięki :] ale nie zapominajmy o promilach ;-)

 

co to jest EMO... ? słyszałem to już pare razy gdzieś ale bałem się zapytać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardziej zastanawia, skąd do jasnej ciasnej WY wiecie co to jest tam Emo czy inne sremo, trza by się bardzo wczuwać w cos takiego, obserwować modę i tym ciekawić, a...facetom nie przystoi chłopaki;D

ja nawet tyle co wiem, co to metrosexual...i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie świat sie zmienia :D:D a co do gejów to bardzo nie lubię tego zjawiska!!

liznij troszke psychologii. moze Ci to dac do myslenia, bo osoby bojace sie gejow, lub majace do nich wrogi stosunek zazwyczaj sa ukrytymi (nieswiadomymi) homoseksualistami... ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, zgadzam się i tak offtop of off to powiem wam, w sekrecie,że jestem kobietą, i parę stron wczesniej jest nawet moje zdjątko;)

wiem,że koniec tego tematu ale...ale ja jedno jeszcze słówko...proszę...!

WIEM JAKA JEST RÓZNICA MIĘDZY GEJEM A METRO, a jak by ktos nie wiedział,albo jakby nie wiedział jaka różnica między gej/les to tu macie linka :

 

http://www.youtube.com/watch?v=fy0JVXEQ1ko

 

I sie zamknąć, bo jak widzicie, nie wiecie o swicie nic!:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności