Skocz do zawartości

Co nas kręci...


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 336
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ile to sie w zyciu gupot zbieralo ... kiedys figurki konikow zbieralam jedna sie rozbila wywalilam wszyskie

ehh duzo bezsensownych rzeczy zbieralam potem przechodzilo mi i wywalilam heh playboya kiedys zbieralam ale mi ktos ukradl zbiorek i potem mi sie nie chcialo ... tera juz nic nie zbieram bo bez sensu nie chce mi sie it yle

 

a co kreci no chlopcy oczywiscie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angelina Jolie...hmm, no brzydka nie jest :D fajna, ma coś w sobie... ale to jednak nie do końca mój typ, chociaż gdyby mnie taka zagadała na ulicy to pewnie bym tak zmalał, że mógłbym jej buty na stojąco czyścić :D

P.S. Kora, mówisz, że noże cię kręcą ?? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"Ryj\" może ma i ładny, ale ogólnie raczej średnio mi się podoba :P. Jeśli chodzi o znane osobistości to wolę np. Sharon Stone (pomimo iż nie jest najmłodsza) albo np. wyżej wspomnianą Helenę Bonham (bardzo dobrze zagrała w jednym z moich ulubionych filmów : Fight Club)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ona grała w Fight Club ?? muszę przyznać, że tam wyglądała trochę lepiej niż na zdjęciach, które zamieściła MeG ;)

z aktorek bardzo mi się podoba wspomniana wyżej Catherine Bell... oraz Nicole Kidman :)

 

nicole_kidman.jpg

 

P.S. jak możecie to zamieszczajcie więcej zdjęć !! będzie bardziej... obrazkowo :D [piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie... z tego wszystkiego zapomniałem o tym, co jest dla mnie prawie tak samo ważne jak tlen :) MUZYKA !! bez niej żyć nie mogę, od rana do wieczora gra u mnie Winamp :D a to czego ostatnio słucham to Paul Oakenfold, RMB, Paul van Dyk, Prodigy i to, co akurat mi się spodoba [cfaniak]

 

P.S. naprawdę kolorowo się robi na tym topicu :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy gadamy o paniach panienkach ev. panienach ...

trzeba o czyms dal pan napisac wiec kto i co mnie kreci ...

robertsmith.jpgmanson.jpgbooks.inperson.1.jpeg

 

till.jpgsq-rammstein-till-lindemann-int-mtv.jpg

 

COVER4.gif

martin.gif

live_40.JPG

 

oczywiscie calo towarzystwo wyzej lubie za tworczosc muzyke teksty itd

 

co mnie tam dalej kreci ... obrazy magritte´a broma delvaux camacho i pare innych nie bede wymieniac wszyskich

hmm rosyjska literatura dostojewski i pan bluhakow i paru innych autorow wiersze ch. baudelaire czytam namietnie niestety nie w oryginale

ostatnio sie troche od chlopaka elektroniki ucze ... calkiem wesole i ciekawe

kiedys krecilo mnie new age i anarchia z tego zostalo przywiazanie do kart tarota

i stawiania horoskopu ( czasu w sumie na to nie mam)

 

no i oczywiscie kreci mnie moj chlopak jak mi na nerwy idzie

pla pla itd

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak, Manga to też moja pasja :) kiedyś nawet chciałem iść do szkoły rysunku w Krakowie (a mieszkam koło Łodzi) więc miałbym kawałek :D a GITS chyba sobie jeszcze raz obejżę, pamiętam że bardzo podobała mi się końcowa scena walki z tym wielkim robotem, tynk leciał ze ścian jak w Matrixie, a do tego były świetne odgłosy strzałów :D zamówiłem sobie też z Niemiec mangę Gunsmith Cats i mogę śmiało powiedzieć, że chyba żaden rysownik nie rysuje tak dokładnie jak Kenichi Sonoda :) Shelby Cobra GT500, którą jeździły główne bohaterki była perfekcyjnie odwzorowana, tak samo wszelkie bronie :) szkoda tylko, że manga w Polsce nie jest tak łatwo dostępna, a przede wszystkim jest dosyć droga :(

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meg: Czyżbyś słuchała DepecheMode? Świetny zespół. Bardzo podobają mi się ich starsze kawałki, szczególnie World In My Eyes, In your room i Rusch.

 

Giorgione: Jestem fanatykiem tego filmu. Gdybym miał tylko kasę to od razu kupiłbym sobie wersję na DVD. Jest to po prostu arcydzieło a końcowe sceny pojedynku z robotem są dla mnie po prostu mistrzostwem. I jeszcze ta muzyka. Po prostu brak mi słów. Niestety nigdzie nie mogę dostać dobrej jakościowo wersji. Aktualnie mam ich z pięć i w każdej coś jest nie tak. W jednej mam kiepski dźwięk w drugiej tnie mi się obraz itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie w 2004 roku. Jak na mój gust trochę za dużo w tym filmie (odczucie po obejrzeniu trajlera) grafiki komputerowej a w szczególności grafiki 3d. Nie podobało mi się to już w \"Stand alone complex\" a tu widzę tego znacznie więcej. Mimo to trailer ma przedni klimat i na 99% obejrzę sobie gitsa2.

Przy okazji rozmowy o filmach chciałbym się spytać (mam nadzieję loozack, że nie obrazisz się za zaśmiecanie twojego tematu) czy ktoś oglądał Avalon. A jeśli tak, to czy jest to film wart obejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie ceny nei sa az tak strasznie drogie. Np \"Naruto\" kosztuje jedyne 13 zl i jest wydawane co 2 miesiace wiec chyba nikt od razu na tym nie zbankrutuje :D. A co do Gitsa to wiecie moze czy sie da pobrac wersje z polskimi napisami z neta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Brolias

A co do Gitsa to wiecie moze czy sie da pobrac wersje z polskimi napisami z neta?

 

no a jaki problem ?? kupujesz ;) w necie wersję czystą (bez napisów) a potem ściągasz sobie napisy w wersji polskiej (wpisz sobie w jakielkolwiek wyszukiwarce DIVX NAPISY)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności