Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Autko


Liber

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje sobie sprawę, że ten pojazd nawet nie ruszy, ale nie o to mi chodziło. Chciałem popracować nad shaderami które są moją "kulą u nogi".

Scenę zrobiłem już jakiś czas temu, obiekt czekała tylko na rendering którego czas był niesamowity jak dla mnie (~8h).

Vray + max + photoshop

Komentarze i pytania mile widziane

----------------------------------------------------------------------------

machinets3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Materiał na silniczku - rozumie że to bump + difuse. Chyba w drugą strone bump powinien być (wklęsły) i zdejmij troche czarnego z tych rys bo troche traci na tym render. Displacement na deseczce niedobry. Albo masz wyłączone keep continuity w modyfiaktorze, albo masz źle zmapowany obiekt. Drzewo pod silnicznkiem - bardzo źle to wygląda (te buły).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba gumka a nie sznurek:P

Na shaderach sie nie znam wcale (co mnie boli) ale co do modelu to baterie nie powinny sie chyba tak wbijać w drewno:P I chyba faktycznie nie pojedzie jeżeli nie jest podłączony do baterii:P

Ale wiem że chodziło o shadery wiec nie zwracaj uwagi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam do zandych shaderow nie mam zastrzezen oprocz tego co jest po silniczkiem , nie wiem co to jest :) przydaly by sie tez kableki do wlacznika no i gumka troche taka niegumkowanta ;) poza tym jest git

 

Mam pytanko do Hynola - co nie tak w tym displacemncie deseczki bo dla mnie wyglada ok, a pytam bo wiem ze shadery twoja kula na pewno nie sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komenty;)

 

Hynol - materiał na silniczku tak jak pisałeś diffuse+bump. Deseczka też mi się nie podoba, keep continuity włączone a jednak wygląda to dziwacznie. Muszę posiedzieć nad displacement-em.

 

Ten sznurek to gumka;) za luźno ściągnięta, wiem nie wyszła mi;P.

Może kiedyś dopracuje obiekt, narazie mi się nie chce, pracuje nad kolejną sceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł, choć jeździć to faktycznie nie będzie... i materiały nieciekawe gdzieniegdzie, szczególnie pod silniczkiem ta zużyta guma, czy co to tam jest... Gdybyś poprawił wszystkie (nio może być 80%) uwag wyżej wypisanych było by extra... i może nawet by ruszył jak popodłączasz te kable?! :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności