Skocz do zawartości

Co o tym myslicie? Nostromo n52


Johny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak sie zastanawialem co myslicie o takiej alternatywie dla klawiatury? Niby do gier ale mi chodzi glownie o uzycie w programach graficzynch typu max,wings itp. Ciezko bylo by na czyms takim pisac na gg :) ale mysle ze do skrotow moze byc.

 

Jak dla mnie na pierwszy rzut oka to bomba. Mam strasznie male biurko, klawiature trzymam na gabce na tablecie :/ a jak chce pracowac tablet+klawiatura to nie mam jej gdzie polozyc :(

 

Tutaj link do recenzji: http://www.realitynet.pl/e107_plugins/content/content.php?content.204.2

 

FUL1_F8GFPC100.jpg

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heh nieźle wygląda, a oprogramowanie wygląda na dopracowane i dające spore możliwości, tylko trochę zagmatwane :)

 

w sumie wyobrażam sobie modelowanie za pomocą tego :P 14 klawiszy razy 4 biegi, więcej skrótów nie potrzeba, zresztą czasem i 14 za dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okazje to kupic, ale boje sie zaryzykowac. W gry nie gram. Nie chce sie rozczarowac :/

 

fikołek 14 klawiszy to tylko te "literki" masz tam jeszcze joy'a pod co mozna np podpiac move, rotate,scale, albo vertex,edge,face

 

ehhh... tak to ladnie w teori wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie to jakos nie przemawia. Obejzalem kilka filmow, jak to dziala i jakos sobie nie moge wyobrazic zeby obracac tym viewport i jednoczesnie ciagac vertexy. Podobnie ten wyswietlacz na ktorym pokazuja sie funkcje ktore sa podlinkowane pod przyciski. Niby praca dzieki temu ma byc efektywniejsza a trzeba spogladac na wyswietlacz co on tam nam za funkcje przypisal pod klawisz co by moglo nam pomoc pracowac szybciej. Oczywiscie funkcje mozna przypisac sobie samemu/korzystac z domyslnych, i po jakims czasie nauczyc sie na pamiec i wtedy wyswietlacz staje sie zbedny :/ Podnosi cene urzadzenia ktora do niskich nie nalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności