Jump to content

Postać 3D: Terry Pratchet's Death

Guest micielk
 Share

Recommended Posts

Guest micielk

Witam

Zrobilem sobie Pratchettowska smierc jednak mam probklem z tlem (brak pomyslu) moze ktos i cos doradzi :-) Pozdrawiam

Guest micielk
Ja bym poradził zrobić pokój z klepsydrami, znany z "Morta" :)

zgadza sie nawet zaczalem kombinowac z tym ze przy drugiej szafce pelnej klepsydr zaczelo sie robic lekko wolnawo :-) bylo ok. 60 klepsydr :-) wlasnie teraz kombinuje jak zrobic zeby bylo ladnie a szybko

Popieram tadzia, ta smierc jest bardzo pokraczna, za niska, za duze rekawy, za male rece itp. Ja wiem ze Praczet (moze mi wybaczy ze go blednie pisze) i satyra, ale na rysunkach (o ile sie nie myle) Kirbiego ta śmierć ma ciut lepsze proporcje. Popracuj jeszcze nad samą postacią, tlo pozniej zrobisz.

powodzenia

Mirach

Cześć. Ja zawsze sobie tą śmierć wyobrażałem jako bardziej smukłego i wysokiego draba - szklieleta. I ON miał błękitny blask w oczach...A co do tła to mógłby stać w dużym posępnym pomieszczeniu przed modelem świata dysku i coś tam w nim gmerać..:)

pozdrawiam

Zaiste powiadam Ci, popraw proporcje modelu i anatomię bo dosięgnie Cię inkwizycja Oma :)

Co do otoczenia no to raczej sprawa prosta, Przedsionek domu Śmierci z Zegarem, sala z klepsydrami, gabinet...a chyba najlepiej by było usadowić go obok Pimpusia, stojącego przed domem w czarnym ogrodzie...to by było coś :)

Ewentualnie możesz go przedstawić podczas wykonywania pracy, np. na polu bitwy :) Albo "Śmierć Podróżujący w poszukiwaniu sensu istnienia". Z tak barwną (hehe) postacią masz ogromne pole do popisu.

"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko Ja" :)

Pozdrawiam

Popieram pomysł z przyjrzeniem się ilustracjom Śmierci w "Sztuce Świata Dysku". Przyznaję, że nie wszystkie ilustracje odpowiadają moim wyobrażeniom (np. postac Vimesa, którego postrzegam bardziej jako komisarza Gordona, tyle, że o 25 - 30 kg lepiej przygotowanego do zimy...), ale Śmierć jest tam przedstawiony nader przekonująco...

na niektórych pokręconych obrazkach Kirby'iego ŚMIERĆ jest fantastycznie przedstawiony. fanom pratchetta, oprocz znanej chyba wszystkim sztuki dysku, polecam albumik: Josh Kirby - "Kosmiczny róg obfitości".

co do modelu to no gi ma za krotkie :) wyglada jakby go zakopali do kolan w piasku ;)