Skocz do zawartości

Postać 3D: Terry Pratchet's Death


Gość micielk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość micielk

Witam

Zrobilem sobie Pratchettowska smierc jednak mam probklem z tlem (brak pomyslu) moze ktos i cos doradzi :-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość micielk
Ja bym poradził zrobić pokój z klepsydrami, znany z "Morta" :)

 

 

zgadza sie nawet zaczalem kombinowac z tym ze przy drugiej szafce pelnej klepsydr zaczelo sie robic lekko wolnawo :-) bylo ok. 60 klepsydr :-) wlasnie teraz kombinuje jak zrobic zeby bylo ladnie a szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram tadzia, ta smierc jest bardzo pokraczna, za niska, za duze rekawy, za male rece itp. Ja wiem ze Praczet (moze mi wybaczy ze go blednie pisze) i satyra, ale na rysunkach (o ile sie nie myle) Kirbiego ta śmierć ma ciut lepsze proporcje. Popracuj jeszcze nad samą postacią, tlo pozniej zrobisz.

 

powodzenia

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja zawsze sobie tą śmierć wyobrażałem jako bardziej smukłego i wysokiego draba - szklieleta. I ON miał błękitny blask w oczach...A co do tła to mógłby stać w dużym posępnym pomieszczeniu przed modelem świata dysku i coś tam w nim gmerać..:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaiste powiadam Ci, popraw proporcje modelu i anatomię bo dosięgnie Cię inkwizycja Oma :)

 

Co do otoczenia no to raczej sprawa prosta, Przedsionek domu Śmierci z Zegarem, sala z klepsydrami, gabinet...a chyba najlepiej by było usadowić go obok Pimpusia, stojącego przed domem w czarnym ogrodzie...to by było coś :)

Ewentualnie możesz go przedstawić podczas wykonywania pracy, np. na polu bitwy :) Albo "Śmierć Podróżujący w poszukiwaniu sensu istnienia". Z tak barwną (hehe) postacią masz ogromne pole do popisu.

 

"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko Ja" :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł z przyjrzeniem się ilustracjom Śmierci w "Sztuce Świata Dysku". Przyznaję, że nie wszystkie ilustracje odpowiadają moim wyobrażeniom (np. postac Vimesa, którego postrzegam bardziej jako komisarza Gordona, tyle, że o 25 - 30 kg lepiej przygotowanego do zimy...), ale Śmierć jest tam przedstawiony nader przekonująco...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na niektórych pokręconych obrazkach Kirby'iego ŚMIERĆ jest fantastycznie przedstawiony. fanom pratchetta, oprocz znanej chyba wszystkim sztuki dysku, polecam albumik: Josh Kirby - "Kosmiczny róg obfitości".

 

co do modelu to no gi ma za krotkie :) wyglada jakby go zakopali do kolan w piasku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności