Skocz do zawartości

Tygodniowy Speed3d sesja 7 - Ludzka Dłoń


kubi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

noo łanie łanie, nadziergali ludzie speedow :D bedzie co do sondy wsadzic

 

 

do samochodu to kazdy przysiadzie chetnie, a do dloni juz ciezko:D. Z calym szacunkiem ale no zadna tutaj reka nie jest w 100 poprawna. :):):)

i tym bardziej respekt dla tematu.

 

no wieeesz Ukash, nie kazdego kreca furki, ja np mam mdłości na sama mysl ze mialbym samochod wymodelowac hehe... i nie chodzi o stopien skomplikowania tylko o sam temat - przez 5 lat chodzilem do tech samochodowego i chyba przez to mam jakas awersje :D

 

organika rulez :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze tak poza konkursem pochwale się, że przysiedziałem jeszcze chwilke i skończyłem. Wiadomo, że wiele rzeczy jeszcze by można poprawić, ale jak na pierwszy raz to jestem całkiem zadowolony.

 

PS1. Jeszcze mam taką propozycje, żeby uczetnicy umieszczali siatki były bez MS. MS zniekształca siatke, a tak (bez) lepiej widać co i jak zostało zrobione.

 

handfinish9nv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) też postanowiłem coś wyskrobać . No i oto efekt 1,5h skrobania. Jest to moja druga packa w życiu. Nie jestem zbytni zadowolony no ale dłoń to chyba przypomina :) Jak na razie moi faworyci to -Ukash- i mirach :) Wcale bym się nie obraził gdyby Klicek znowu coś pokazał :P

bitwa2os2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paper- fajna rąsia, troche jak zextrudowany plane w kształcie dłoni, a mimo wszystko po smoothie wyglada calkeim calkiem :)

No może z wyjątkiem środka, który wygląda jakby ktoś młotkiem przywalił ;P

Serio, wysuń vertexy z środka ku górze, w taki lekko półokrągły kształt (bardziej od strony palca wskazującego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

-Ukash- dzięki :)

streaker dzięki, poprawię ale to już tylko dla własnej satysfakcji :) robiłem to 1,5h więc więcej czasu już nie mam :) może gdyby było jeszcze kilka minut to wyglądało by to lepiej :)

 

pozdrawiam i powodzenia w głosowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe streaker, twój podpis wydobywa całą esencje tygodniwego speeda :D:D

 

sympathetic- świetna dłoń! szkoda tylko że nie pokazałeś wszystkiego (podobnie jak niektórzy). Dla mnie oprócz poprawności anatomicznej ważna jest również siateczka, a u ciebie jak nalekarstwo. :P:P

 

Pozdrawiam

 

PS A czy przypadkiem nie skończyła już się bitwa? Kiedy będzie ankieta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to teraz ja, póki jeszcze mam czas... odgrażałem się, ze wystartuję, to czas najwyzszy to zrobić...

 

Czas: 1,5h z budzikiem na biurku + ok, 2 minut na połączenie kilku vertexów, zeby zachowac symetrie jednego palca...

No i kilka minut na ustawienie ekspozycji sceny.

 

wierzchd322oniup6.jpg

 

wierzchd322onitsmn5.jpg

 

wierzchd322onirenderkl9.jpg

 

Enjoy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności