Skocz do zawartości

MiniBitwa: from BaseMesh to...


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Maqs-fajnie ale rece cos dziwnie wygladaja, ale to widzisz pewnie, skosny zewnetrzny na dole gdzie tworzy wybrzuszenie wyglada troche jak falda tluszczu, ale to juz raczej czepianie na sile;)

 

Lyde to ma ogromna znalem kiedys goscia ktory mial taka:)

 

A to moj miesniak

a wykpiles prawa do nazwy "miesniak";)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie bez sensu robił częściami, bo osoby które już skończyły muszą czekać na innych, nie jest to jakaś czasochłonna robota na parę tygodni więc lepiej by było ustalić termin końcowy i każdy żeby sobie robił we własnym zakresie całe ciałko, co o tym myślicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i wyjdzie na to ze na cale cialo mamy 3-4 tygodnie!! przesada drobna bylo trzeba dac od razu tydzien na cala postac i bylo by git, a tak zmieniacie zasady w trakcie bitwy troszku mi to nie pasi, ale nie ja tu zadze:) wiec chyba nie zostaje mi nic innego jak sie podpozadkowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Można jeszcze?? Bo cosik pusto się zrobiło, a ja akurat znalazłem chwilkę czasu :)

9d39d3c4f52c185a.jpg

 

c08e6aaef4e4ed4f.jpg

 

I takie pytanko jeszcze mam, bo niestety nie zdążyłem wymodelować w wyznaczonym czasie klatki, więc czy mogę ją teraz wymodelować??

A jeśli nie, to czy mój model będzie wogóle brany pod uwagę z powodu braku klatki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_kuba_ - obrazka nie widać, przynajmniej u mnie :/

 

jeżeli chodzi o scultping, to soft nie ma dużego znaczenia, bo i mudbox i zbrush na tym polu mają bardzo zbliżone możliwości (pomijam tutaj takie programy jak np sharp construcy, bo z niego co się orientuje, to nawet normal mapy nie mozna wypalić... choc moge sie mylić, odpaliłem go raz, pobawiłem się i podziękowałem :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(pomijam tutaj takie programy jak np sharp construcy, bo z niego co się orientuje, to nawet normal mapy nie mozna wypalić... choc moge sie mylić, odpaliłem go raz, pobawiłem się i podziękowałem :) )

Może i nie dorównuje możliwościami zbrushowi, ale przynajmniej jest darmowy. A po wyeksportowaniu do .obj można wypalić normala bez najmniejszych problemów w innym programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że temat umarł razem z rozpoczęciem bitwy3d/2d, ale skoro bitwa zmierza wielkimi krokami ku końcowi, może by w końcu zakończyć (zrobić sonde itd) ?

 

Dziś mając troche czasu wolnego i zastanawiając się co by tu zrobić znalazłem właśnie ten niedokończony model, troche podłubałem i poniżej wersja prawdopodobnie końcowa :

modelfinalxw9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności