Skocz do zawartości

Walentynki pomysły:)


!Ewert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość norbert26

Ja rok temu też dostałem misia, ale w teraz liczę na jakiś bardziej oryginalny prezent. Nie wiem tylko co kupić swojej dziewczynie. Właśnie odpaliłem jakąś wyszukiwarkę i może to mi pomoże wybrać jakiś sensowny prezent na walentynki. Co roku mam ten sam problem co wybrać :/

 

Pozdrawiam

Norbert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie amerykańskie święto, wcisneli nam kilka lat temu i się przyjeło, tandeta i tyle, tak jak chcą nas przekonać do halloween, mamy przecież polskie święto "Noc kupały" to polskie święto zakochanych o bardzo długiej tradycji !!!! Żadne walentynki się nie umywają!!!

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Noc_Kupa%C5%82y

 

Kto się z tym zgadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście wole zaciągnąć faceta na wóz :P za dużo Wiedźmina.

 

a co do walentynek, My staramy sie je najzwyczajniej bojkotować, wychodzi to z różnym skutkiem. zazwyczaj kończy się na jakimś słodkim sercu, bo słodycze wcianamy namolnie.

 

poza tym - jesteśmy dość specyficzni.

gdyby mi Jedyny dajmy na to namalował zapalniczką/latareczka "Kocham Cie", to turlałabym sie przez miesiąc, a on razem ze mną. jakoś takie photoblogowe wyznania budzą w Nas niesmak. kartki, laurki można było dawać sobie w przedszkolu. imo, to rozwiązanie dla tych, co kompletnie nie maja pomysłu. jakieś figurki? szlag by mnie trafił, gdybym dla przyzwoitości musiała trzymać jakieś serducho na półce... misiów też nie lubię, wole dobre piwo, dlatego dostaje dość dużo butelek w ubranku na wszelakie święta.

 

imo, najlepszy prezent to kwiaty, dobra kolacja i 'no' (dla JunioRa), ale czy do tego potrzeba Walentynek? dzień jak kazdy inny.

 

a jak ktoś już chce koniecznie coś oryginalnego (bo o to staramy sie tylko na urodziny/święta) to polecam jazdę na gokartach. niesamowite wrażenia. zwłaszcza jak wpadniecie do parku maszyn i wyjdziecie z siniakiem na cale udo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez bardziej wole takie staropolskie zwyczaje, ktore nie wiem dlaczego nie sa *praktykowane* jakies walentynki bez sensu wogole one sa jakies usa glupoty wymyslaja a pozniej wszyscy sie przyjelo :/

syriusz 27 podal dobry przyklad, owiele ciekawsze i w lepszej porze roku niz luty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JunioR, ja tam z tym problemu nie mam, szczerze... :p

 

coś w tym gorszącego? specjalnie dla Ciebie mogę dopisać, iż w domyśle 'no', bo i tak większość właśnie na to ma ochotę. zwłaszcza na forum dla grafików :P

Syriusz27, co do święta Kupały. znajoma opowiadała (JunioRze, dodam, iż starsza, tak z 23 lata, ona chyba może), iż gdzieś na Podlasiu dalej ten zwyczaj jest praktykowany, acz tam raczej nie chodzi o miłość a po prostu o grupową orgie, czego ja zwolennikiem nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności