Skocz do zawartości

Linkin Park - Czerwiec 2k7 - Stadion Śląski !!


naeq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :))

 

Pierwszy raz w Polsce... Linkin Park i koncert z Pearl Jam.

Postanowiłem że nie zawiodę siebie i pójdę na niego... ale sam ?? ooo nie :))

Grunt to niezła imprezka z kolesiami co wiedzą co i jak xD

Tzn. Zbieram Ekipę fanów/słuchaczy/przygodowców :D

którzy wraz ze mną pójdą na ten koncert :))

oczywiście dobra zabawa gwarantowana !

 

Bilet: 110 zł (nie tak źle)

http://www.ticketpro.pl/index.php?lang=PL&event=250

 

Oczwyiście idziemy na płytę xD

Jeżeli ktoś był by chętny to posty w tym wątku, oczywiście dla osób z poza katowic spotkamy się dużo wczesniej i gdzieś się zgadamy itd itp :))

 

Pozdrawiam i liczę na was !!

 

P.S. w Marcu nowa płyta !! xD

 

Więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Heja Falkolmie ;) po pierwsz ejak jż ci mowiłem na gg Perl Jam z Linkin Parkiem gra a nie odrotnie, troche szacunku dla wielkich (mimo że perl jamu mało slucham) anyway jak skombinuje kase mozesz namnie liczyć ;) przynajmniej na mje chęci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie spokojnie Perłowy Dżem swoją drogą, rozumiem że jest tak a nie inaczej... lecz przez całe życie (od pierwszego albumu linkinów :P) czekałem na takie wydarzenie :))

 

DraB - Nom Polska stała się w mych mniejszym za**pi*m niż się spodziewałem xD jednak ktoś o nas pamięta :P licze na to że Gdy dojdzie do koncertu linkinów będziesz z nami xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja chyba bede z ekpią z Liceum ale nie zaszkodzi sie tam spotkac na plycie :D

 

A najlepsze jest to

 

Będzie to pierwszy w historii zespołu występ w Polsce i jedyny w tej części Europy w ramach obecnej trasy. *RHCP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długość trasy: 59.96 km

Średni czas pokonania trasy dla średniej prędkości 60.0 km/h: 0 h 59 min

ahahaha JADEM :D

 

dł trasy 2-3 km

Średni czas pokonania trasy dla średniej prędkości 60.0 km/h: oj lepiej sie nie rozpędzać :D bo przejade.

hehhe nie śmieszne jak ktoś nie ma na bilet :P. Ale to w takim razie mam idee !!

Zróbmy minizlot przed koncertem :) w centrum katowic do pubu albo co ! :)

co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yy, wydawało mi się ze to watek o LP no ale okey....

 

No to fajnie że się zbiera grupa ludzi chcących :))

 

Ten kto chce (zachęta: Piffffko) niech gada do mnie na gg > 2320686

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak ludziska ?? Ja osobiście kupuje bilet w najbliższy poniedziałek, a co z Wami ?? Może zrobimy listę kto i co i gdzie i jak ?? i tak wstępnie sie umówimy ponieważ wiadomo do czerwca wszystko się może zmienić, myślę że będzie jazda i nie zapomniane PoGo xD hehehe xD No i mam nadzieje że każdy kto dołączy do nas znajdzie sobie jakiś transport, ja osobiście mam 200 metrów do stadionu śląskiego więc... heh :)) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG LinkinPArk :/ Ludzie czy wy wogule nie macie gustu ? Ja polecam w tym roku heineken OPENER FESTIWAL !!! Będe tam z grupką moich ziomków... Bedzie alternatywny rock;metal;"blork" :D Ja tam wole bardziej metalowe klimaty, ale oldshoolem tez nie pogardze... Lp troche komercyjny shit jak nietylko mój gust :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się... powiem tak, LP jest dobry jak na POP; fajne wpadające nieraz w ucho melodyjki, ale to komercyjna do bulu machina; z hiphopem zmieszana do tego... ale to Ameryka...

Nie wiem słuchałem tego w gimanzjum, przeszło mi i dobrze :P

Z metalu polecam; normalny MĘSKI TRASH; nie jakieś gejowskie darcie ryja jak np. ATreYou;DryKillLogiC czy takietam...:)

- MEGADETH; melodyjne to nawet zwłaszcza 1wsze albumy:))_ A tak z pogranicza Rocka&Metalu np. znany dobrze DREAM_THEATER; :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LP nie słucham ale kojarzy mi się właśnie z gimnazjum [młode late, szczęśliwe lata] i dlatego jadę na ten koncert i do wakacji rzucam w piach palenie...no i jest też powód by się zadłużyć w monopolowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, nikt nie wspomina o Metal Hammerze w sierpniu (Tool, Coma, Delight i jeszcze coś), a to moim skromnym zdaniem obok OpenEra (Sonic Youth!) będzie największe wydarzenie muzyczne w roku (w 2006 takim wydarzeniem był oczywiście koncert Toola, hehe).

 

S.

 

PS.

[Kij w mrowisko mode on]...a LP jest moim zdaniem nudny (tak jak i PJ ostatnimi czasy)...[Kij w mrowisko mode off]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie zauważyłem tego tematu wcześniej :(

 

W każdym razie ja byłem, i jestem zadowolony - nawet bardzo. Świetnie zagrali, publiczność nie zawiodła (fanatyczni "pseudo fani" Pearl Jam'u dali jednak popis, kto był i sie z nimi zetknął, ten wie o co mi chodzi) Jednak większość prawdziwych fanów dobrego grania doceniła występ obu grup :)

IMO w pewnych momentach ludzie przeginali z pogo (po grzyba przesuwać cały tłum? albo wciągać dziewczyny o wzroście 1,5 m?)

 

Jednak nie zapomnę akcji w tunelu, wyszło genialnie. Mam nadzieje że nie zapomną o Polsce i uwzględnią ją w swojej nowej trasie koncertowej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności