Skocz do zawartości

[WIP] Postać 3D: Jimmy


ledyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak sobie mysle ze szkoda ze nie ma chciarz jednego albo dwuch planeow z alpha wloskow na glowie, tak jakby hmm, zaczesane wloski do tyly, ale siwiejace po bokach... a milo by tez bylo jakbys mu prosty zegarek zrobil na raczke jako oddzielny mesh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszlo, jest pare niedociagniec, ale naprawde jestem pod wrazeniem. Z kazda twoja prace widze ostryu progress w umiejetnosciach. Co raz lepsze sa modeliki, naprawde. Mam nadzieje ze nastepna pracka bedzie bardziej wyszukana. W sensie jakies bardziej wyszukane stworzonko.

powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba_ - dzieki

 

Por@szek - dzieki a co do nastepnego modelu to kurcze mam problem bo nie moge nigdy trafić na dobry obiekt do zrobienia, zawsze wymysle coś głupiego.

musze sie zastanowić nad tym dłużej.

 

Przybysz - dokładnie tak jest :D

 

Konras - czemu mówisz mi to dopiero teraz!? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Ledyr to najlepiej wez sobie jakis concept z tych warhammerowych co podal linka Ziomus :) Tylko to mysle sa dosc trudne modele (bynajmniej ja bym sie bal tych elementow zbroi jednych na drugich itd). A czemu mowie dopiero teraz o tym zegarku i wlosach... hmm no nie wiem jakos tak calosciowo mi sie wydaje ze by bylo lepiej, a pomyslalem ze pewnie sie nudzisz i takie zegarzysko to 5 min no i wiesz.. ^^' ... eee..... no dobra gafa troche .. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności