Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czesc to moj pierwszy post na tym forum, mam nadzieje nie ostatni :) Niedawno kupilem tablet jako ze zawsze lubilem malowac i zabralem sie do dziela w PS mam jeszcze mase brakow zwlaszcza z pedzlami zreszta i wprawy niemalze zero dlatego prosze o zrozumienie nie malowalem ponad 4 lata /w liceum wszystko sie zmienilo brak inspiracji itp.../ ale teraz dzieki wam w tym miejscu poklony zwlaszcza do Tigera1313, leandera, Odd i calej wesolej gromadki :) piekne prace az za gardlo chwytaja, ok poki co na tym koncze i nie zanudzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne eol ale chyba ma nos zlamany bo jakis niesymetryczny jest wobec ust albo mi sie tylko tak wydaje ogolnie spoks

 

edit : o teraz zauwarzylem ze to twoj pierwszy post, jak na poczatek b.fajnie wyszlo:) oby tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eol: shaqu wypas :)

Pamietam jak w sezonie 92/93 rozwalil ze 3 tablice. Znalazlem moją animke wlasnie z '93 roku z cala plejada gwiazd nba :) Zarzucam szaka (malowane recznie w Autodesk animatorze 1.0 wiec lapie sie na speedy)

 

shaq.gif

 

Przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Big, twoje prace zwlaszcza te ktore zaczely caly wątek byly dla mnie niemałą inspiracją :) apropo mam pytanie przy malowaniu denerwuje mnie nakladanie barw ze zmiennym opacity tzn to ze w tych miejscach gdzie przejade pedzlem barwa robi sie intensywniejsza niewiem jak sobie z tym radzic np jak chce zamalowac cos w tym samym odcieniu i przezroczyste po 2 czy uzywacie flow zamiennie z opacity i po 3 dzialnie airbrush jest dla mnie nieznane niewidze roznicy po wlaczeniu i wylaczeniu ok z gory dzieki i od taki menel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maci[-] : pierwsza praca bardzo fajna

darkelf : fajna czapka :)

biglebowsky : robin ma fajną klatę :) Mialbym prosbe zebys przy kilku speedach umieszczal kazdy w oddzielnym poscie, bo fajnie by je bylo widziec w watku od razu. Rewelka.

eol: ten jesienny obrazek bardzo realistyczny, podoba mi sie gra swiatel

Wert : musisz czesciej wpadac :)

michaueq : metro Swietokrzyska? Moje ulubione :)

kengi : jeden z lepszych speedow jakie widzialem, powalil mnie

Tomur: faktycznie swiatla brakuje, ale slowa uznania za inwencje.

 

wprawki w illustratorze:

girls.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciagle sie temu watkowi przygladam i nie moge czasem sie napatrzec :P wiec jakoze nie mialem tu jeszcze nic od siebie bo nic mi nie wychodzio a bardzo chcialbym sie tu udzielac, wiec...

satyr jakies 20 minut :)

 

moj debiut tutaj, prosze o zjechanie mnie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maci[-]: widze ze oswajanie tabletu idzie tobie coraz lepiej... poprobuj jeszcze z inna paleta kolorow i odwazniejsza kreska (patrz np kengi or leander)...

leander: koneserem nie jestem ale pracka fajna... niby "pare kresek" a oczu jak zawsze nie mozna oderwac ;-D

NA TEJ STRONIE DAJEMY 30/30

i dzisiejszy speed (w podobnym stylu do wilczka): "sunset" [corel pp8 + myszka (nadal :-( )]

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

everymen swietne zwierzaki;) maja klimat leander jak zrobiles fakturke sukienki tej pani? fajnie wyszlo szkoda ze az 70 kb ograniczenia znowu musialem skompreosowac prawie na maxa i sie rozmywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maci[-]: dzieki ;-D ale wszystko zepsules (joke) bo na tej stronie kazdy post mial miec speeda ;-p

eol: niemal foto jesli sie nie skupia uwagi na szczegolach... piekna woda...

leander: tez bym chetnie zobaczyl jak robisz swoje pracki krok po kroku

 

i czas na wieczorny speed... w koncu zaczynam chyba wracac do dawnej formy [z czasow podstawowki bo potem juz "plastyki" nie mialem :-p]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiger1313: ŁAŁ!

 

eol, powinienes sie zabrac za jakies matte, bo super realistycznie niektore fragmenty wychodza. To wszystko pedzlem? Definiujesz jakies wlasne patterny? Moze to kwestia kompresji, ale niektore fragmenty wygladaja tez nieciekawie (ta ciemna plama po lewej).

 

everyman: z ta odwazna kreska to tez trzeba uwazac. Mi juz biglebowsky i oDD zwracali uwage, zebym malowal nieco "grzeczniej" i nie bazgral bez sensu (choc raczej z wykorzystaniem tych rad u mnie roznie bywa :) Pewna reka jest niezbedna, ale zeby nie brac odpowiedzialnosci za ewentualne nasladowanie mojego "stylu" - przestrzegam przed nonszalancją :)

 

co do pracki Twojej, to niezla miales plastyke w podstawowce, jesli dopiero wracasz do formy ;)

 

Odpowiadajac na pytanie dot moich technik to wlasciwie zawsze zabieram sie do pracy inaczej. Ogolnie nie polecam, ja wiecej eksperymentuje niz cwicze warsztat. Poprzedni speed jest w calosci wykonany w trakcie testowania programu expression 3.3, ktory wczoraj pobralem ze strony microsoftu. Stamtad jest ta fakturka.

Przy okazji - goraco polecam: http://www.microsoft.com/products/expression/ . Tylko rejestracja jest jakas upierdliwa, dopiero za 3 razem mi sie udalo. Co ciekawe ten program kosztowal kiedys ok 150$ a po wykupieniu przez microsoft jest do pobrania za darmo. Prawdopodobnie jest w fazie rozbudowy i testow.

 

Praca wykonczona wlasnie w expression (wczesniej olowek + ps):

 

132-opinion.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiger1313: wow

brite: warto skonczyc

leander: "niezla miales plastyke w podstawowce" - niezla moze nie ale lubilem ten przedmiot i na kazdy temacik szly z dwie pracki potem jak poszedlem na mat-infa to sie juz wogole "w to" nie bawilem... co do formy to wracaja mi checi i pomysly (zarys co jak ma byc)...

DZIEKI ZA LINKA... fajny programik... tak tylko ogolnie przejrzalem ale jak znajde wiecej czasu w przyszlym tygodniu to sie nim pobawie ;-D... mi sie udalo za pierwszym razem - ale rejestracja rzeczywiscie jest upierdliwa ;-)

a twoja pracka jak zawsze ;-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batou congratulation!!!

tak sobie przegladam czasem ten watek i jest to chyba jedna z

naprawde nielicznych prac w ktorych widac uchwycona "chwile".

robotnik rzadzi!!! jest po prostu nieziemski, pomagales sobie podgladajac robotnikow (hydraulikow czy kim on tam jest) w pracy? ile go robiles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności