Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tiger1313,odd: respekcik :)

leander: dzieki ... fajne twarze, postacie i poszukiwania... az mam ochote

misiek: fajne spidziki - keep them coming jak to sie mawia :)

 

taki wieczorny spidzik miejsca w ktorym chcialbym sie znalezc :P ...

45 min z fotki .

 

ireland_killary_wojtala.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstepna wersja czegoś nad czym aktualnie pracuję... na razie jeszcze siękwalifikuje do speeda, ale jutro to jużnie wiem czy tak będzie ;)

Musze powoli zacząć światło organizowac.. bo narazie to jest tak troche niewiadomo jak.

Ogólnie niezbyt przepadam za martwą naturą (już mi się przejadła po tych kilkunastu skończonych rysunkach w formacie B2), ale cóż ktoś mnie poprosił więc...

 

 

martart2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wert, dobre :)

Deus, taki regularny ksztalt luku jak dla mnie gasi ekspresje postaci i flagi. Z drugiej strony takie eksperymentalne zestawienia daja czasem do myslenia.

pa6L0: co 'bzytki pan' ma w okolicach uszu? Kurcze, widze, ze eksperymentujecie na calego ;)

 

pozazdroscilem Mardukowi martwej. Na dobranoc, szybka impresja z prywatnej imprezki przy ptasim mleczku.

 

282-debowe.jpg

 

no i dorzucam sie do flashowych. Do tych mniej udanych sie dorzucam jakby co ;)

 

http://artpad.art.com/gallery/?ihfnajqwqjc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy bd ładnie :]

leander -> do momentu skończenia prowadzenia lini ołówkiem jest kozacko, psuja troche kolory :/ ale fajny sposób narysowanie twarzy pokazałes ;)

 

edit ;) z konceptu tyle że nie dość ze niemam zdolności to jeszcze artpad sie przymula jak długo rysuje ;)

 

http://artpad.art.com/?ihg0nr1c22n0

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wert - niezly making of

hindus - ciekawy efekt wyszedl, ni to klosz, ni to mgla, sen bardziej :)

Marduk - baaardzo fajne! I trafiles idealnie w moj nastroj. Od rana slucham The Nobodies Mansona

Deus - ja kiedys nosilem jakies agibasy z trzema paskami :D

 

post to paint

283-dlon.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, to nie wina ramu... Ja mam 1gb i proca 2,6. Wydaje i sie, ze to wina tego, iz artpad pamieta kazdy ruch (nieskonczone undo) i przez to sie "zapycha".

 

 

Hindus - przestan uzywac fotoszopowych brushy i zacznij robic wlasne - lepiej na tym wyjdziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim, dawno mnie nie bylo :))

marduk: swietna, klimatyczna praca

 

testuje tablet co go wlasnie otwarlem :D

( i mam pytanie: co macie zindowane do przyciskow na piorku? :D bo mam dwa i nie za bardzo wiem co tam dac :> )

 

(to moja pirsza pracka na tablecie ;D )

attachment.php?attachmentid=16981&stc=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm..no to mam pytanie do was...do leandera i werta...co wy rysujecie do teczki..tzn wiem ze trzeba postacie martw nature..ale skad bierzecie modeli? czy tylko samych siebie rysujecie i tylko swoje kawalki ciala jak oczy nosy dlonie nogi?? bo calego samego siebie ciezko:/ please o pomoc....i czy to trzeba robic w jakis specjalny sposób czy poprostu tak zeby bylo jak najbardziej realistycznie?? bo zauwazylem ze leander cos swiruje z kolorami czego do konca nie rozumiem=( czy to jest wymagane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może przerzućmy się na gg żeby nie zaśmiecać forum... powiem tylko że bez zajęć z modelem się nie obejdzie, bo tego trzeba tłuc najwięcej (cały model 100x70 węglem/grafitem)

nie nie trzeba świrować z kolorami, leander po prostu tak ma :) ale podejrzewam że do teczki takich nie dał...dałeś Tomasz? :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytalem to na stronce do rekrutacji www.asp.waw.pl to nie.

 

100X70 to powinien by max tzn ze juz wiekrzych oni nie chca....a wiec mozna robic mniejsze...ja musze robic odrobine mniejsze bo nie mam tak duzej twardej deski na ktorej mógBbym rysowac:/ sory za oftop ale nie ma gdzie indziej o tym pogadac...chyba ze sie zrobi specjalny do tego watek:)

Rysunek to tam jeszcze ujdzie...dam rysunki i niech sie bujaja....najgorzej z rozmowa kwalifikacyjna:/ ja nie wiem co odpowiedziec na pytanie "po co tu przyszedles" jak powiem ze chce papierek i ze chce sie nauczyc rysowac to nie wiemc zy to bedzie takie wiarygodne...na gronie.pl na jedym z forum z uczestnikami ASP mówi oni miedzy soba ze ciezko sie tam juz czegos nauczyc bo cala pasja do rysowania mija i jedyne co sie potem umie to mechanicznie kopiowac i przetwarzac, heh. nie ma tu zadnego ludzia uczeszczajacego do ASP? moze by sie wypowiedzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności