Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ano bardzo fajnie wyszlo Marduk

Sierotka RK tez klimatyczna ;)

soska: Lew spoko, tylko po tym smudżowaniu warto by jeszcze troche pojechac pedzlem i nadac mu materii bo troche plywa

 

dlugopis + ps

287-rednose.jpg

 

 

szybkie szkice dlugopisem ze zdjec

288-christianbale2.jpg

 

288_christianbale1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Soska- nie ma sprawy, jakbyś mógł pokazać po skończeniu to przynajmniej ciekawość by mnie nie zżarła.

@ Leander- sadysto jeden, musisz mnie tak niszczyć swoimi pracami ;) ? Strasznie fajne- ani słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pozytywne oceny :)

 

Skaner to mam taki sobie, ale to akurat dlugopis, wiec w moim przypadku nie ma tylu subtelnosci co olowek. Tak czy inaczej warto zawsze w opcjach skanera troche przyciemnic a pozniej w photoshopie swiekszyc kontrast, podostrzyc

 

np tu dla porownania, bezposredni skan i po tych zabiegach

+ kolory w ps

289-butelka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siegmar: mam podobne skojarzenia co Deus. Moze pokaz referki ;) Swietnie namalowales stworka i pierwszy plan.

Tajemniczy_pan: tyż git, chyba wole kupe. Jakas taka nieskomplikowana i chwyta za serce. I tlo ciekawe, troche kupa lawituje, troche plywa. Tajemnicza jest ;)

 

Szybka pracka do herbaty. Latajacy leander ;)

 

290-latackazdymoze.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wert niezłe... ;)

 

Dobra dorzucam to co zrobiłem przed chwila ... dziś mam nieciekawy humor...

Czarne cienie powracaja ;) (nie mogłem się oprzeć).

 

gdy.jpg

 

 

Marduk, przez przypadek sie na to natknąłem. Dlaczego nie idziesz w tym kierunku? To jest najlepsza z Twoich prac, które widziałem. Oczywiście jest tu jeszcze nad czym pracować, ale tu już zapowiada sie chropowatość, której brakuje innym pracom i wiekszośći prac prezentowanych przez innych - wszystko jest obrzydliwie gładka, ślady są płytkie, powierzchowne i suche, pewnie dlatego że photoshopowe, a nie Wasze. A tutaj coś zaczyna się dziać. Zachęcam pójść w tym kierunku, ale.... sięgnij po materię! Może sprobuj pobawić sie różnymi materiałami, narzędziami, rodzajami papieru, a potem, to skanowwać, obrabiać (albo i nie) w photoshopie. Uzyskałbyś znacznie lepsze efekty. Ta praca jest najbardziej abstrakcyjna ze wszystkich, chociaż i tu nie udało się uniknać gawędziarstwa (o zjawach i stworach). No ale pomyśl o tym. O napisach już nie pisze, bo wiesz co o tym myśle. BTW zjadłeś polskie znaki:/

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrafMax dobrze mowi.

Deus: ten drugi art wciagający

 

A ja chcialbym zareklamowac promowany na stronie glownej serwisu max3d.pl program "Acrylic" firmy Microsoft.

 

Praca wykonana w ok 0.677 sek jednym pociagnieciem rysika z uprzednio przypadkowo zdefiniowanym strołkiem.

 

Cena wywolawcza 4,99 PLN

 

acrylic1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus: to ja tez pozdrawiam ;)

Azazello: tak jak mówi Synuś, uzywam Photoshopa. Painter jest dla mnie malo user friendly. Np teraz tablet przestal mi dzialac po paru minutach. Zwykle albo sie zawiesza, albo zle dzialaja skroty klawiszowe.. albo gumka nie dziala bo program udaje, ze to plotno.. czy cos..

 

293-1965.jpg

 

a tu blizej niezidentyfikowana masa czegos inspirowana chyba pracami jednego Pana z kilku postów wyzej. Tym razem PS, ale nie wyszlo bo mnie Painter wyprowadzil z rownowagi.. :]

 

292-cos2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku bez litości ......cos ty jej zrobił.

widać jakaś zawodniczka w sztukach walki typu "beer paw" , piersi brak, ogromne muły na klacie ....no i ta noga to chyba świerzo po walce, bo kość się popsuła w 12 miejscach.

 

...no, przynajmniej twarz jej oszczędzili :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary, no teraz to kazacko wygląda.

Ja tam w technikalia nie wnikam bo w 2d to nawet drzewka nie narysuję.

+ za poprawiony biust i tyłeczek, choć to ostatnie do poprawy ...wygląda teraz bardzo przy kości

- ręce wyglądają jak połamane, a tak dokładniej to prawa ręka przy nadgarstku ...a lewa, to przy ramieniu i przy nadkarstku no i jeszcze ókieć trochę nie wygląda.

 

...wiem że to speed, ale chciałbym zobaczyć poprawionę wersję :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za namową GrafMaxa ...spróbowałem czegoś "innego".

 

To co jest poniżej, to całkowity experyment

... to był/jest kawałek starego kartonu ...zarysowany węglem, a potem zamalowany farba akrylową... potem "wstawiłem" to do PS i pobawilem sięadjustments... Pewnie nie o to chodziło, ale... Taka ciekawa odskocznia, ale nie wiem ,czy chciałbym wszystkie prace tak wykonywać...

 

exper.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyda sie to śmieszne ale prace tą robiłem przez 4 - 5 godzin... :D Wiem ze nie zalicza sie to do speeda ale nie chce otwierac nowego wątku a gdzies w końcu musze to pokazać :P. Praca najpierw przerysowana a późbniej pokolorowana w psie... Rąk nie chciało mi sie już robić więc zostawiłem a głowa i włosy nie wiem jak uwypuklić :P (Napewno z czasem sie naucze). A no i najważniejsze- pierwsza moja kolorowanka w fotoszopie wiec nie za ostro :P :D.

-----------------------------------------------------

gotowe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4-5h =/ eeee ...yyy ale mam nadzieję ze więkrzość czasu poświęciłeś na kolorowanie=/ chyba kolorowaniem skóry inspirowałeś się kolorowymi stronami komiksu ghost in the shell...tam były takie jasne refleksy na nagich ciałach cyborgów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja też tak uważam - kolory w tej pracy są najładniejsze (szkoda, że nie doskonałe, ech). Gorzej, znacznie gorzej z konturami. Ale jeśli to twoja pierwsza praca to i tak jesteś mistrz. Gratulacje. Życzę lepszych następnych prac. Chciałbym je zobaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności