Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

razor: Nie rysuj włosów jednym kolorem i jeszcze na dodatek cienkim pędzlem, bo siano wychodzi... Popatrz jak światło odbija sięna włosach, oglądaj zdjecia... tu niekoniecznie potrzebny jest tutek.

Szczerze mi sie podobajątylko usta. Ogólnie wyszło jakoś tak płasko. Jeszcze to ucho wystajace zza włosów :/.

 

Edit:

Dzisiaj postanowiłem zrobić coś z referki:

 

kot2.jpg

 

Referka

http://www.republika.pl/mardukdigit/refer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

amrun - wychodze z siebie :o :o :o......będzie w końcu jakiś videotut ;) ? takie speedy to powinienes do galeri 2d jako finished wstawiac :P nosek troszke za szeroki ale masz ty zdolności oj masz...

 

marduk - extra kotek...no co mam ci powiedziec ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze chodzi Ci o zdjecia, wiec nie, raczej nie korzystam, chyba ze maluje twarz kogos kto istnieje, to ciezko by bylo bez ;). Natomiast podgladam prace innych np wlasnie Mullinsa ( robie to chyba codziennie od kiedy pierwszy raz trafilem na jego prace :)) podpatruje rozwiazania oswietlenia, kolorow, wszystkiego na co sklada sie obrazek, nie zeby mi to wychodzilo, ale jest lepiej niz bylo, uczylem sie rysowac z komiksów glownie, i ciezko mi bylo sie przestawic na cos innego, ale sie staram...

 

pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze chodzi Ci o zdjecia, wiec nie, raczej nie korzystam, chyba ze maluje twarz kogos kto istnieje, to ciezko by bylo bez ;). Natomiast podgladam prace innych np wlasnie Mullinsa ( robie to chyba codziennie od kiedy pierwszy raz trafilem na jego prace :)) podpatruje rozwiazania oswietlenia, kolorow, wszystkiego na co sklada sie obrazek, nie zeby mi to wychodzilo, ale jest lepiej niz bylo, uczylem sie rysowac z komiksów glownie, i ciezko mi bylo sie przestawic na cos innego, ale sie staram...

 

pzdr...

 

w takim razie jesteś dla mnie co najmniej polskim odpowiednikiem Mullinsa, ja nie dojde do takiego poziomu chyba za szybko, możesz mówić co chcesz o swoich umięjętnościach ale wszyscy widza że wychodzi Ci to dobrze, nawet bardzo ..

 

napisz jakomś rade dla początkującego [mówię o sobie] np. od czego zaczynasz, i jak przygotowujesz pędzle]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ex_71_woman_hmm.jpg

 

 

 

 

Tomasz, ja nie wiem co moge radzić, maziać i tyle. Jak zaczynam: hmm rzadko kiedy zaczynam od bialej strony, na ogół maziam różnymi pędzlami, az się zapełni tło, albo biore wycinek innego obrazka tak np 20x20 pix i powiekszam na caly orazek, co daje oczywiscie pikseloze ale ciakawą i biała, pusta strona nie straszy. Nastepnie, znowu maziam, aż stwierdzę że dość. I to jest najfajniejszy etap malowania czegokolwiek ;) w moim wydaniu. no i pozniej to juz jest wolna amerykanka, jesli chodzi o mnie, w głowie mam mniej wiecej zarys tego co chce otrzymac, a co wyjdzie to juz inna sprawa :/. Dlatego robienie jakiekolwiek tutka czy cuś, mija sie z celem, bo po pierwsze nie wiedzialbym wogóle co napisać, a po drugie za dużo błędów robie żeby któś się z tego uczył. Jest duzo tutków pisanych przez ludzi, którzy maja o tym pojęcie i z takich korzystać się powinno. Co do pędzli, to ja nic raczej nie przygotowywuję, raz zmodyfikowałem sobie może z 10 pędzelków jakies 2 lata temu i ich używam, są w wątku bitewnym. Jak coś działa to nie psuć.... i maziać... zmęczyłem się... ide lulu

 

pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz a ja myslalem ze ty tak sam z siebie rysujesz :-)

Polecialem na strone Mullinsa (nie znalem go wczesniej) i powiem ze czlowiek ma kapitalne wyczucie.

Wg mnie ciezko jest ta metode komus wytlumaczyc, w sumie chyba 2 rzeczy mozna powiedziec:

1. "luzna" reka w rysowaniu

2. masa cwiczen,

Tak przynajmniej mi sie wydaje.

 

pozdro

Ortheza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy powinienem tu tego gniota wsadzic, najwyzej usune... Nie dorastam Wam do piet, wiem, ale co ja moge, poprostu nie umiem rysowac:| Ogolnie to rysuje (probuje) same vampiry/drakule/pogromcow i takie klimaty (rysuje teraz bloodrayne). A oto vampir jak ugryzl piekna pania:

 

vampire28yu.th.jpg

 

Ps. Na tych kratkach w PS wyglada lepiej

Ps2. Rozdzialka orig. ma 1280x1024

Ps3. Czas pracy to jakies 1.30godz:/

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów breazylijskich seriali :) Hindus mnie prosił o Sarite :D Mówisz masz :). mam zamiar to nieźle wykończyć ale puki co wrzucam aktualny stan jako speeda (; w sumie tylko twarz jest jako tako zrobiona reszta na odwal (;

 

Leleń -> Nie nie nie... rysować umiesz ale masz własny styl... jeśli rysujesz inaczej niż inni to nie znaczy że źle... to nawet jeszcze lepiej (; A wampir mi sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegaalek, Remedy - bardzo dziekuje za komentarze...miło mi ze sie te bazgroły podobają:)

 

Weedlog - bardzo fajne pracki, super styl.

 

MaciekG - to Mi-24 Hind? Kilka razy próbowałem tego kolosa narysowac ale odpuscilem;) gratuluje odwagi i dobrego wyczucia bryły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności