Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

Pracuje nad czym jeszcze nie skonczyłem bo mam duze broblemy z anatomią leżącego biustu(mały biuscik ma być) z widoku z góry "z lotu ptaka" :D i mam jeszcze problem z anatomia ramion. Zrobiłem fotke bo ze skanerem cos sie stało :]

 

2.jpg

 

Allachy for ALL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

odd -> fajne konceptos

amrun -> super te pyszczki, ladnie po formie kreche prowadzisz

deus -> masz fajne pedzelki ;P

 

a ja dozuce cos co wbrew pozorom nie ma zrodel inspiracji w king kongu, a w jednym z moich ulubionych filmow "misja", przypomnialem go sobie i sprobowalem cos dżunglowego namachac.

 

01_rainforest.jpg

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalam sobie poscik Mkaszpira i narysowalam sobie to bszybko jakis 5-15 minut

Spodobal mi sie ten rysunek dlatego podobne narysowalam, wiem ze sie nie moze rownac...ale zawsze moje :)

 

Troche kiepska jakos bo malowalam na 2500x2500 a zmniejszylam do 2000 czy tam 1500 do jakosci 3 (ps)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosba jest, zeby nie postowac bez obrazka, bo moderatorzy nie nadazaja z kasowaniem :)

 

Navara: w psie robie. Zrobilem sobie kwadratowy brush jeden i nim jest caly szkic, a te zabrudzenia to brushe z http://brushes.cirratus.org/

 

sammael_at: Tutaj Cie, zdaje sie, sly przez chwile zachwalal nim zostal pozbawiony wpisu. Tez jestem za. Wyrozniaja sie te prace.

 

Kupilem sobie pastele i wreszcie moge rysowac bialym na czarnym i czarnym na bialym. Fajna sprawa, problem z brakiem 'undo' znika ;)

Studium do obrazu Jeffreya Jonesa. Obrazu nie moge znalezc, ale gdzies tu jest http://www.ulster.net/~jonesart/paintings.html. Polecam tego pana.

 

347-jones.jpg

 

 

A tak koncza ludzie z niedoborem snu

347-jones2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności