Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

No aż \"wesole\" to jeszcze nie jest, ale mozesz to zmienić dodając wikingowi chmurke z przykładowym tekstem \"gdzie ta cholerna zjeżdżalnia?!\" albo klasycznie - \"czekaj czekaj.. czy ja nie zostawiłem włączonego żelazka..?\"

 

Albo jeszcze inne:

 

- \"Wow, leander ma już ponad 500 postów a ja jeszcze niczego w życiu nie osiągnąłem.. Na Thora!\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mw4d - wszystkie prace, które gdzieś dawałem są moje :) Oczywiście, że zżynałem :) ze swojej własnej pracki :) Cholera nie lubię jak mnie ktoś posądza o plagiat, na jakiej podstawie i po co? - dla niedowiarków szkic na którym powstał obrazek:

 

 

uliczka5bw.gif

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakture uzyskuje uzywajac brushy z photoshopa. Czasami tez dodaje jakis inny obrazek na najwzyzszej warstwie ustawiam go na jakis tryb (naprzyklad overlay) i daje widocznosc na pare procent. Dzieki temu praca zyskuje dodatkowe barwy i fakture. Poprostu caly czas sobie eksperymentuje.

 

cos szybkiego i brzydkiego

 

0591-ninjas.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrzę na te Wasze pracki i wyjść z podziwu nie mogę :) a czy wszyscy z Was używają Photoshopa ?? czy jest może chociaż jedna osoba, która rysuje w PaintShopPro ?? pytam, bo ja akurat mam to drugie :)

pozdrawiam [piwo]

P.S. muszę przyznać, że najbardziej przypadły mi do gustu rysunki Tigera1313, jesteś dla mnie mistrzem i tyle :P:)[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack to mialo pokazac jak bardzo samochody niepasuja do _tego dzialu_ speedow imho :D bo tu wszyscy raczej postacie robia, albo podobne zeczy

 

ale chyba cos mi nie wyszlo

 

ps. a moze by tak jakis master namalowal samochodzik? ;) hm? :)

a moze nowy watek z pojazdami :p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"And I will strike down upon theewith great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you\"

 

38-priest3.jpg

 

.. czyli Priest z \"Gangów Nowego Jorku\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki zrobiłem taczkę. Ważne, że na kółkach i nie odstaje od aktualnych trendów :)

 

taczka.jpg

 

tym razem farbami wodnymi (tempere), to jedna z moich pierwszych prac farbami, ale w pomniejszeniu (zdjęcie webcamerą) wygląda znośnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności