Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

M@Ti - Może skup się narazie na anatomii bo to jest ważniejsze.

 

To jest chyba największy szczęśliwy wypadek jaki mi się przytrafił. Dziargałem sobie fioletem i przybrudzoną żółcią jakąś twarz o jakiś dziwnych proporcjach. Żeby na szybko zwiększyć kontrast zduplikowałem warstę ze szkicem i ustawiłem na Multiply a tu co? Ciemnoskóry indianin :P. Tylko troche go obrobiłem i oto rezultat.

 

sp453mi2.jpg

Edytowane przez Farvus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Kolejne 20 minut dziergane na żywo. Proporcje twarzy rozjechały mi się kompletnie, ale jak to mawiają praktyka czyni mistrza ;)

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, nigdy tu nie zagladam, a tyle tu ciekawych rzeczy :)

 

w sumie nie wiem czy moje prace podchodza pod speed painting, ale chyba tak, bo sie ucze malowac dopiero i nie ide w zaden detal, wrzuce jedna, jakies 2, gora 3 godziny mi to zajelo:

 

kot-w-butach.jpg

 

anyway, myslicie ze jako poczatkujacy powinienem sobie zawracac glowe pedzlami? czy na razie tylko cwiczyc i cwiczyc standardowym pedzlem? (mowa o photoshopie i tablecie oczywiscie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym cwiczyl jeszcze bardziej standardowym...np olowek :)

i jakies martwe natury na poczatej czy cos...zeby bryle sie nauczyc budowac..bez podstaw ciezko..

 

 

kartka ze szkicownika..rzadko uzywanego :]

 

img4603jq5.jpg

Edytowane przez maciekG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekG, mayk...ech..:p

anatomia1tu8.jpg

jeszcze sie pobawilem starym i pewnie jeszcze sie pobawie, bo narazie to dwie polowy przyklejone, i malo przestrzenne, ale moze ktos mi cos podpowie jak sie za to zabrac. pozbylem sie kolorow bo je spartaczylem i wydaje mi sie ze lepsza baza wyjsciowa bedzie cos takiego. pozdro!

yyyxz9.jpg

Edytowane przez kuna_sFb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł mi intuos kurierem! :) W końcu mogę pracować na innym tablecie niż mój uszkodzony pentagram. Niestety jutro mam egzamin, więc nie mam nawet jak się nim nacieszyć :(

26environmentjeziorkogr3.jpg Dziesięciominutowa zabawa nową zabawką, fajnie w końcu pracować z czymś wygodnymi przyjaznym w użyciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy robię postępy?...

 

 

Praca sprzed miesiąca może i jeszcze później

http://tapetosik.com/files/nng632p5ca83z9e0swxs.jpg

 

Zacięcie i stwierdzenie, że nic z tego nie będzie, ale...

Praca sprzed 1,5tygodnia

http://tapetosik.com/files/uurqrj9raowl3b3l5lxb.png

Zawieszenie i porzucenie, lecz po przeczytaniu pomocnika - nabranie smaka na podjęcie sił

Praca sprzed chwili (odkryłem tekstury i takie tam ;) Czas zrobienia tego, a raczej niczego ~2h)

 

c6xpb2i5pl3g8eguy1i9.png

 

Jak sądzicie? Dobrze się rozwijam w kierunku rysowania? Wg. mnie nagorzej idą mi oczy i włosy (jakieś sugestie?)... Wg. mnie jest o wiele lepiej, ale nadal słabo (patrząc na stare "prace") Mam nadzieję że będzie to szło powoli do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serii "Gorzej niż newbie" ukazującą zmęczenie ;)

voyu0k6ppm723r05zaoe.jpg

 

Rady? :( Pomijając to że nie ma uszów hiehie ;P (To był godzinny speed przed wyjściem z domu i nie dałem sobie nie wrzucić tego ;D )

Edytowane przez Valof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności