Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

lol Leander :)

 

Ćwiczenie anatomii, twarz nie wychodziła to nawiązałem do modnego ostatnio why so serious batmanowego

koło 1h

035ou4.jpg

[edit] lol... dopieroteraz zauważyłem te zakorzenione stopy

Edytowane przez noiprox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Łukasz Jaskólski: Ty jestes mistrz swiata w takich b&w szkicach.

 

leszek_lenia: Twoj koles spoko, dobrze czuc jego bryle i mase. I przestrzen z tylu przekonywujaca.

 

noiprox: Fajnie wyszlo, chociaz postac troche przegrywa z tlem, gdzie kolor jest duzo ciekawszy i generalnie jest tam ostrosc, a postac w kolorze jest nudno-żółto-biała i troche niewyrazna. No i kontekst batmanowy troche z d.. wziety ;) Ale mi tez sie ciagle wgryza w prace ;)

 

Leander: fajna ta ostania czacha :) w tle nie pasi troche to zdjecie...nie wiem do konca czego :D..w kazdym badz razie wyglada jak nie z tej bajki ;)

To tlo czachy, to jeden z pedzli tez, ale faktycznie od czapy tam jest. Wrzucilem obie czachy w jeden obrazek i troche podkolorowalem.

 

leander-czacha-razemb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JakóbM: swietne te szkice, szczegolnie ten flashowy (chyba flashowy), martwa tez spoko i generalnie duzy plus za powstrzymanie sie od wszedobylskich blików i szklanych powierzchni. Dobrze to zrobilo pracom. W tym pejzazu blikow i bieli nie zabraklo przez co np woda przypomina kisiel. W martwej z kubkiem, wg mnie, zblizyles sie znacznie bardziej do pokazania prawdziwej sytuacji.

 

Szkice na A4, jeden w kolorze

leander-szkic-a4.jpg

 

leander-arek-grozny.jpg

Edytowane przez leander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi się podobają te prace. Ja sam jestem bardzo początkującym i myślę że wkrótce wystawie jakiegoś speeda.

 

 

edit:

 

pierwsza próba

 

koncowawersjacopy.jpg

 

druga próba

 

 

alone.jpg

Edytowane przez AKIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewne prace zajely mi wiecej czasu no ale finish artwork to napewno nie jest a czy wip to tez watpie wiec tutaj wkleje. Ogolnie to nowy jestem jezeli chodzi o pokazywanie swoich wypocin ale watek przegladam od pierwszych postow no ale moze cos bede pokazywal i straszyl obrazkami od czasu do czasu :)

 

-noiprox az slinka leci

-Drakula fajny pomysl na Mikolaja :p

Edytowane przez bloody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za zaśmiecanie tego tematu, ale nie byłem pewny czy powinienem to dać do "domowego przedszkola" jako że tam jest pewien zestaw ćwiczeń, a to nie mieściło się w żadnej z wymienionych tam kategorii...

Nie gniewajcie się że podciągam to trochę na siłę pod speedpainting (speed jak najbardziej, ale painting już mniej ;)...

2n7fnfm.jpg

 

Próbowałem przećwiczyć trochę bryłę głowy mężczyzny walorem - taki najprostszy Loomisowy wariant. Światło z głowy - wiem że powinienem użyć refki albo zrobić model 3d, ale nie znalazłem żadnej refy na te bryły, a programów 3d niestety nie umiem używać.

Chciałem zapytać czy dobry sobie kierunek ćwiczeń wybrałem (tzn upraszczanie bryły) ?

 

edit:

spróbowałem trochę bardziej skomplikować bryłę... z Loomisa znowu... jak ja lubię tego gościa :]

95zmon.jpg

Edytowane przez SBT77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności