Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

troszke zabawy przed snem probowalem cos wymyslec by to co ma na nosie wygladalo jak metalowy fragment helmu ;d zeszlo mi z 30 min i efekt mizerny :D no ale jeszczetakich 100 i kto wie ;p

 

 

 

-selfu fajna ta kobita

 

edit:

to w powiekszeniu to nastepne 30 min nie jestem pewny czy to dobrze wyglada ;P jakies rady ?

Edytowane przez bloody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

E tam, na jakieś luźniejsze rzeczy sobie pozwolę...

jakaś poza z PM :D

2112ip2.jpg

 

Selfu - fajna malarskość twoich prac, stanowczo zbyt mało rzeczy tym stylem jest robione w digialu.

Elvans - nie wiem co tych chcesz od tego pierwszego szkicu rycerza - fajnie wyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sobie tablet i nawet nie wiedzialem jakie to zarabiaste zabawne :D tutaj pierwsze podrygi: Człowiek Czajniek, superbohater, na codzień jeżdżący osiemnastokołową ciężarówką :) zanizam poziom ale co tam ;d

czajnikih9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander: niezly ten olej...jest w nim moc :D

artulco: ciekawy concept by z tego byl jak by troche jeszcse to podciagnac..kontrasty bryle...charakter postaci. tak czy siak ladnie.

noiprox: luks. szkoda ze takie male...nie widac na nich czy cos jest ostre czy nie....jednolite w planie sie wydaje.

selfu: ladne oczeta :]

farvus: w kolorkach bym to z checia zobaczyl...poki co za duzo bieli...i troche slabo widac o co chodzi :)

20317255bw7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja szybki speed (nie wiem ile dokładnie), wiem że anatomia lezy, a nos to masakra ale ucze sie photoshopa więc wykozystałem stary szkic :)

 

25ov0g5.jpg

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez WilL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nieźle sobie panowie tutaj poczynacie :) ja mam takie pytanie, jak dobieracie kolor skóry? mi zawsze wyjdzie albo zbyt brązowa, albo zbyt czerwona, lub co tam jeszcze można wymyślić... macie jakieś ściśle określone RGB które wybieracie zależnie od sytuacji, czy może jakoś inaczej? zdradźcie sekret :P

Jeszcze jedno, jak mam już określony kolor podstawowy (full sat), to jak wyznaczyć kolor highlightów i cieni?

 

 

skora, czy bardziej cialo to rzecz dosc skomplikowana do namalowania

przede wszystkim ze wzgledu na swoja przejrzystosc

w przyblizeniu mozna ja porownac do wosku

swiatlo odbija sie zarowno od powierzchnii skory jak i rozprasza sie i odbija od tkanek wewnatrz ciala

(jak ktos sie bawil szaderami typu skin sss w 3d wie o czy mowa)

dlatego barwa wynikowa skory jest suma roznych czynnikow

sama powierzchnia skory tez miewa rozne odcienie w poszczegolnych miejscach ciala

no i oczywiscie decydujacy wplyw ma kolor i charakter swiatla i otoczenia

mysle ze podstawowych schematow mozna sie nauczyc kopiujac z natury/fotek/malunkow

 

 

ja robiac studium najpierw skopiowalem sam walor, pozniej domalowalem kolor na warstwie w trybie kolor

 

zeby zobaczyc kolor na referce zamien warstwe z fotą na tryb kolor i podloz pod nia warstwe z 50% szaroscia.

 

paint2post

bagnihofa4.jpg

 

thx&pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności