Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

leszek_lenia: nie wiem czy to umieszczanie dwoch wersji obok siebie nie psuje odbioru pracy.. Trudno sie skupic na ktorejkolwiek wersji kiedy sa obok. ostatni wojownik spoko, fajny zabieg ze zgubieniem tonalnie nogi i tym konturem zielonym.

WWWoj: swietne, szybkie i wiele mowiace. Moglbys animatiki, storyboardy strzelac w takiej konwencji.

Fusman: no proporcje calkiem calkiem ;)

 

leander-dlon.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWWoj : ladny speed :)

Fusman: dawaj wiecej i sprobuj achromatycznych barwach..mysle ze wtedy bedzie Ci lepiej zaobserwowac wiecej rzeczy..wyciagnac detal itd...

Leander: calkiem calkiem:) i od razu widaac ze Twoje ;)

(teraz bede wrzucal pojedynczo;))

llll2sh0.jpg

18140095wb1.jpg

Edytowane przez leszek_lenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fusman: dzieki, ładne proporcje ;)

leander: thnx,fajnie by było w sumie jakis storyboard porysowac,łapa ma fajne kolory i od razu widac ze twoja :p

leszek_lenia: dzienks, ciekawe kobity i fajne kolorki na widoczku :)

sebel: bardzo fajne :]

ja jeszcze jeden, tym razem chinczyk

chinaku4.jpg

chinaku4.1cf09822fc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWWoj: super

leszek_lenia - niezla papuga, naprawde fajny obrazek. Ten zabieg z typo ciekawy, chociaz odwracanie ich horyzontalnie jest troche ryzykowne.

JeezBumpkin - fajnie zbudowana bryla czolgu. Lufa troche odbiega stylem od reszty obrazka, gdyby ja poprawic to bylby bardzo fajny, spojny styl w tej pracy.

rosikowski - kierunki linii w walorze slabo opisuja bryly, sam rysunek linearny wg mnie niezle czujesz, ale walor juz troche bez jakiejs metody dodany.

 

Nie moglem sie oderwac od tego filmiku:

http://www.youtube.com/watch?v=pc7cfnKD1sw

wiec zeby nie tracic czasu na ogladanie w kolko, wzialem sie za szkicowanie ;)

leander-joda.jpg

 

auto ze szpachelka

leander-auto.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

speeedxv0.jpgszpidmf4.jpg

 

Fusman -> za dużo w tym wszystkim "dziubdziania" wszystko sprowadza się do upraszczania formy, polecam zacząć zmagania od tej strony http://www.itchstudios.com/psg/art_tut.htm a szczególnie działu "flatten and simplify" nie zaszkodzi też przewertować sub-forum warsztat 2d -> domowe przedszkole można tam znaleźć dużo dobrego, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rosikowski Postaraj sie w troszkę bardziej przemyślany sposób rysować te kreseczki ( ja sam mam z tym problem;/) . Wolniutko ,delikatnie musisz nakreślać figurę.Nie możesz mocno szlifować grafitem po papierze.Spróbuj wyciągać najpierw najjaśniejsze tony (ledwo co dotykając ołówkiem kartki) a później przechodzi w ciemniejsze itd . aż do czerni.Musisz sie tez dobrze przyglądać rzeczą które rysujesz.Nawet jeśli to jest zdjęcie.

 

A to moje bazgroły..

beznazwy1ny0.jpg

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JakóbM: fajna, ciekawa ta postac. Glowa tylko srednia, ale od szyi w dol super.

rosikowski: no ta jest lepsza na pewno pod katem tego o czym pisalem. To na zywo? Macie ladniejsze modelki niz ja ;)

 

Niedokonczony szkic z dzisiaj, A4

24-07-2008.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JakóbM

Wolniutko ,delikatnie musisz nakreślać figurę.
Właśnie nie, kreska musi być postawiona szybko i pewnie im więcej będę w ten sposób ćwiczył tym ta kreska coraz szybciej "posiądzie właściwy kształt"

leadner - nie, nie na żywo ale będę musiał w końcu namówić moje dziewczę...

eksperymentowałem z kolorami, przez jakieś 2h

elfautoportretcz8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie wrzucałem. Eh, zaczynam rozumieć osoby które pracując nie mają chęci rysować dla siebie :)

Tak dla rozluźnienia zrobiłem 10minutowego speeda-thumbnaila żeby zobaczyć jak po takiej przerwie idzie mi dobieranie kolorów

thumbnailcopy3gw6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :)

Witam wszystkich...

 

Ostatnimi czasy rowniez zaczalem sie bawic w speedPainting. Po pierwsze z powodu malej ilosci czasu na cos wiecej (a speedy sa szybkie i da rade wykorzystac luke w pracy na szybkiego szkica :) ), po drugie sa fajne, po trzecie to prace, ktore sa tworzone niekomercyjnie i moge je pokazywac publicznie. :)

 

LostSoul

lostsoultt5.jpg

 

 

FollowMe...

followmevz6.jpg

 

Its enough...

enoughxg4.jpg

 

Feeding

feedingbr1.jpg

 

Beduins

beduinbd9.jpg

 

Climbers

climbersir5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności