Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

Selfu - fajnie te panie z referek, czasami im prościej tym lepszy efekt :D (ja to tak raczej z bańki lubię i proporcje potem gubię:/)

leszek_lenia - mam wrażenie że im mniej masz brushy to lepiej praca wygląda..(szczególnie przy portretach bo przy plenerze i arch. dobrze to wyglada) . no i zdarza sie ze masz dosyć płaskie te postacie i takie pospinane.:)

leander - jak zwykle dajesz radę :D tylko czasami "środki artystyczne" są ważniejsze od treści.

Edytowane przez Designer79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Designer79 : hmmm mysle ze masz duzo racji...w przypadku portretow to fakt im czysciej tym lepiej zwlaszcza gdy sie maluje jakas "rozowa panienke" (przyklad ponizej)sama facjate oczywiscie..bo ubranie chyba lepiej dla kontrastu jakims ciezszym i innym sladem pociagnac

a co do postaci to coz..ciezko jest z wyobrazni namalowac cos co zachowa wszelkie zjawiska przestrzenne ktore widzimy na codzien gest ruch itp..dlatego tak to wlasnie wychodzi ;)tak mysle...

no a co do Twojego malunku to nie podoba mi sie ze jest to takie mdle brakuje mi tam konkretnego pierdol***** swiatlem zeby calosc nabrala smaku :)

wfl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander naprawde cieszy mnie że zwruciłeś uwagę. Komentarze od takich autorytetów jak Ty podbudowują samoocenę.

Dzisiaj zarzucę was kilkoma luźnymi szkicami pod komiks który mam zamiar ruszyć.

 

comic_sketch1_by_nnart.jpg

 

comic_sketch2_by_nnart.jpg

 

comic_sketch3_by_nnart.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ode mnie dwa obrazki w tym jeden bez sensu

 

Może gdyby to wszystko pływało sobie w kubku kawy lub w gorącej czekoladzie a gdzieś daleko brzegi miseczki to nie było by bez sensu - chyba ze sens jest taki ze ma być bez sensu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gdyby to wszystko pływało sobie w kubku kawy lub w gorącej czekoladzie a gdzieś daleko brzegi miseczki to nie było by bez sensu - chyba ze sens jest taki ze ma być bez sensu :)

 

obrazek byl rezultatem eksperymentow z roznymi, niestosowanymi przeze mnie na codzien technikami malunkowymi, w nadziei na odkrycie jakichs ciekawych trikow i rozwiazan

 

a tymczasem inspirowany fota barbarzyniec

barbarzyn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łukasz: dzieki za cenna uwage...heh u mnie z tym detalem to ciezko...ilekroc proboje

wejsc w szczegol to szlag mnie trafia ze nie wychodzi tak jak bym chcial.

moze masz jakies manuale w ktorych byly by jakies triki wygladzania

powierzchni czy tez poprawne wydobycie bryly..

np.gdzie i jak rozswietlic zeby nie utracic przestrzeni...itd ;)

 

leander:ladnie, od razu asp zalatuje....troche dziwnych macie modeli...strasznie otyli ludzie chyba ...jest co rysowac w kazdym badz razie :D :)

 

takie trzy proby ode mnie:

pokojgtkjuy.jpg

pokojgtkj.jpg

pokojgt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11407763.jpgspan.jajahWrapper { font-size:1em; color:#B11196; text-decoration:underline; } a.jajahLink { color:#000000; text-decoration:none; } span.jajahInLink:hover { background-color:#B11196; }

Edytowane przez eco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super atheg, szczegolnie ten pierwszy ma pałera. Ostatni mi sie kojarzy ze szkicami muzyków Sebastaina Krugera z jego blogu: http://sebastian-kruger-news.blogspot.com/

 

Łukasz Jaskólski: tez mocny portrecik

 

Szukalem czegos na sile zeby wrzucic i znalazlem niedawno noca klecone postacie

leander-postacie.jpg

Edytowane przez leander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności