Skocz do zawartości

Featured Replies

Napisano

Selfu - fajnie te panie z referek, czasami im prościej tym lepszy efekt :D (ja to tak raczej z bańki lubię i proporcje potem gubię:/)

leszek_lenia - mam wrażenie że im mniej masz brushy to lepiej praca wygląda..(szczególnie przy portretach bo przy plenerze i arch. dobrze to wyglada) . no i zdarza sie ze masz dosyć płaskie te postacie i takie pospinane.:)

leander - jak zwykle dajesz radę :D tylko czasami "środki artystyczne" są ważniejsze od treści.

Edytowane przez Designer79

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Wyświetleń 1,7m
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

Napisano

Designer79 : hmmm mysle ze masz duzo racji...w przypadku portretow to fakt im czysciej tym lepiej zwlaszcza gdy sie maluje jakas "rozowa panienke" (przyklad ponizej)sama facjate oczywiscie..bo ubranie chyba lepiej dla kontrastu jakims ciezszym i innym sladem pociagnac

a co do postaci to coz..ciezko jest z wyobrazni namalowac cos co zachowa wszelkie zjawiska przestrzenne ktore widzimy na codzien gest ruch itp..dlatego tak to wlasnie wychodzi ;)tak mysle...

no a co do Twojego malunku to nie podoba mi sie ze jest to takie mdle brakuje mi tam konkretnego pierdol***** swiatlem zeby calosc nabrala smaku :)

wfl.jpg

Napisano

leander naprawde cieszy mnie że zwruciłeś uwagę. Komentarze od takich autorytetów jak Ty podbudowują samoocenę.

Dzisiaj zarzucę was kilkoma luźnymi szkicami pod komiks który mam zamiar ruszyć.

 

comic_sketch1_by_nnart.jpg

 

comic_sketch2_by_nnart.jpg

 

comic_sketch3_by_nnart.jpg

Napisano

fajne szkice nikodem,szczegolnie ten portret

a ja chcialem zrobic cos brudnego,no i oto efekt

snow_storm_by_freezu.jpg

Napisano

Fajnie Leszku ! ma taki trochę postnuklarny klimat, chociaż dokładnie nie wiem co to jest ;)

 

Ode mnie coś takiego

10env10.jpg

Napisano

Sebel: thx , ten ostatni calkiem calkiem :) troche blikow na tej postaci jakis poszarpany pedzel na podlozu imitujacy skaly :) ewentualnie jakis material i zacne by bylo :)

a ja znowu z podmalowka taki szybki szkic ;):

mniasto2.jpg

Napisano

dziabnij gdzies Pan detalem mocniej Panie Leszku albo przysiadz nieco dluzej malujac namiastke bardziej skomplikowanej bryły zebym gdzie oko mial zawiesic

 

ode mnie dwa obrazki w tym jeden bez sensu

obrazekbezsensu.jpg

pilot.jpg

Napisano
ode mnie dwa obrazki w tym jeden bez sensu

 

Może gdyby to wszystko pływało sobie w kubku kawy lub w gorącej czekoladzie a gdzieś daleko brzegi miseczki to nie było by bez sensu - chyba ze sens jest taki ze ma być bez sensu :)

Napisano
Może gdyby to wszystko pływało sobie w kubku kawy lub w gorącej czekoladzie a gdzieś daleko brzegi miseczki to nie było by bez sensu - chyba ze sens jest taki ze ma być bez sensu :)

 

obrazek byl rezultatem eksperymentow z roznymi, niestosowanymi przeze mnie na codzien technikami malunkowymi, w nadziei na odkrycie jakichs ciekawych trikow i rozwiazan

 

a tymczasem inspirowany fota barbarzyniec

barbarzyn.jpg

Napisano

W lotniku fajny nastroj zlapales Łukasz

 

face2.jpg

 

Pierwsza proba rys na kilku arkuszach 100x70

3x100x70b.jpg

 

i jeszcze kilka rysunkow 100x70

maj-2009-niedokonczone.jpg

Edytowane przez leander

Napisano

łukasz: dzieki za cenna uwage...heh u mnie z tym detalem to ciezko...ilekroc proboje

wejsc w szczegol to szlag mnie trafia ze nie wychodzi tak jak bym chcial.

moze masz jakies manuale w ktorych byly by jakies triki wygladzania

powierzchni czy tez poprawne wydobycie bryly..

np.gdzie i jak rozswietlic zeby nie utracic przestrzeni...itd ;)

 

leander:ladnie, od razu asp zalatuje....troche dziwnych macie modeli...strasznie otyli ludzie chyba ...jest co rysowac w kazdym badz razie :D :)

 

takie trzy proby ode mnie:

pokojgtkjuy.jpg

pokojgtkj.jpg

pokojgt.jpg

Napisano

wkoncu mam czas zeby nieco potestowac Virtuoso wiec wylazl spod rysika taki zolnierz na szybko

Napisano

11407763.jpgspan.jajahWrapper { font-size:1em; color:#B11196; text-decoration:underline; } a.jajahLink { color:#000000; text-decoration:none; } span.jajahInLink:hover { background-color:#B11196; }

Edytowane przez eco

Napisano

leszek: fajnie Ci ida te speedy. W skorpionie brak mi jakiegoś odbicia na głowie tak jak na ogonie który jest świetny.

lol-5.jpg

Napisano

leander - bobas rządzi :D

leszek_lenia - genialny skorpionik

bryndii - a to co to jest? widzę tylko że ma dobrego dentystę

 

popełnione w chwili wolnego czasu

golem.jpg

Napisano

Parę szybkich szkiców zrobionych w krótkich przerwach pomiędzy pracą:

kolejorz-small.jpg

doggy.jpg

banjo-small.jpg

 

Inspiracją był album ze starymi zdjęciami stocku Hulton-Deutsch.

Napisano

Super atheg, szczegolnie ten pierwszy ma pałera. Ostatni mi sie kojarzy ze szkicami muzyków Sebastaina Krugera z jego blogu: http://sebastian-kruger-news.blogspot.com/

 

Łukasz Jaskólski: tez mocny portrecik

 

Szukalem czegos na sile zeby wrzucic i znalazlem niedawno noca klecone postacie

leander-postacie.jpg

Edytowane przez leander

Napisano

Super te twoje postacie Leander.

Ja pociagnalem po temacie dziadka w innym ujęciu. Jakos tak mnie naszlo.

pokersaintcopy.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności