Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, niedawno zakupiłem siebie tablet, w sumie jest to moja pierwsza praca. Nie chciałem zakładać nowego tematu wiec postanowiłem umieścić tutaj. Bardzo proszę o mocną krytykę :) jestem początkującym jeśli chodzi o 2d :)

strachpn5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po latach zastanawiania sie wreszcie jednak kupilem tablet ;)

pierwsze zabawy/proby po 30-45min na obrazek (wiecej bylo grzebania w ustawieniach pedzli i tabletu niz malowania...

ogolne przemyslenia: kontrola pedzla i efekty z tym zwiazane (nasladowanie realnych) sa fajniejsze w painterze, ale photoshopa znam duzo duzo lepiej i jesli chodzi o korekcje/obrobke to ten program wydaje sie znacznie sprawniejszy.

 

tenisista z PS

sowa i kwiatek - painter

 

dluga droga przede mna... no nie? hehe

97061185sd0.jpg

29673194zp5.jpg

55387478bz0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayk, baaaardzo fajne :)

leszek_lenia: fajne, robi wrazenie. Mam wrazenie, troche jakby w kierunku biglebowskiego to poszlo, ale moze mi sie zdaje, bo temat na czasie ;) Zreszta to komplement raczej.

 

U mnie troche komercja zaleci, ale usuwanie loga chyba nie ma sensu. W pracy postanowiono wykorzystac, ze cos maluje i taki fan art na koszulke zrobilem. Na konferencje poswiecona rubiemu, pythonowi i platformom takim jak linux, FreeBSD - stad ich "maskotki" na obrazku.

 

rupy-koszulka-fragment.jpg

 

na koszulce to jakos tak ma wygladac (chociaz licze, ze ladniej sie bedzie prezentowac):

koszulka-napis.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander - diabelek fajny ;]

 

mayk - ten drugi mnie sie podoba- jest naprawde git!

 

JakóbM - wszystko fajnie ale dlaczego reszta rzeczy, ktore sie odbijaja to nie widac ich w kadrze- np. ten dziwny kabelek..?

 

dawno tu nie puszczalem nic wiec teraz to zrobie ;) zaczalem takie cosik, moze dokoncze:

 

nowyfn3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności