Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś ćwiczy przenoszenie postów czy co? dziwne że post ktory napisalem w zeszlym miesiacu znalaz sie na 98 stronie ;p odd jak zawsze świetnie, iza tez spoko :)

 

Edit : dziwne rzeczy się tu dzieją co sekunde coś sie zmienia hmm...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tomur, te liscie jednak za mocno niedopowiedziane, bo sam pomysl ciekawy ale zamiast bawic sie w gre skojarzen ja zastanawiam sie co to jest to zielone. Polecam uzyc ostrzejszej kreski do zarysowania konkturow czasem (patrz np. prace oDDa)

 

 

to ja cos lekkiego z okazji wtorku

 

112-vivaldi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to co zamieszczam speedem nie jest ale w zamiarze mialo nim byc... a ze ostatnio nic mi nie wychodzi a ta pracka jest wzglednie przyzwoita wiec zamieszczam tutaj... niewtajemniczonych informuje ze jest to oko wykonane mysia technika...

 

---edit------------------------------------------------------------------------------

sledze ten dzial od bardzo bardzo dawna i chyba sobie wkrotce zarchiwizuje spora czesc waszej tworczosci bo jest co poogladac... good job...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i znowu sie zaczelo: powinienem uczyc sie do sesyjnych egzaminkow i poprawy kola ze staty a ja odpalam kompa i sobie myszka dzieragam (przynajmniej zaczynam czuc juz chyba pomalu gryzonia pod lapa ale o ocene pyatm was)...

dzudzu: gdzie tam samurajowi do takiej laski 8-)...

ta pomaranczowa laseczka goomisi tez swietna (musze zaczac zbierac na tablecik)

leander: twoja praca jak zawsze fullwypas...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ona wkładę tę rękę ... eech everyman kręcą cię takie akty? jak się ktoś bierze, za takie motywy to jak nie ma ostrego warsztatu to straszna kaszana wychodzi :/

p.s. prawa dłoń za dużą, nie wiedzę światła ani cienia; tło nieciekawe ...

 

ćwicz dalej, ale bez perwy pls ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko dzudzu ona ma stringi ;-)... kumpel mial cos takiego na tapetce i jak wrocilem do domku to namalowalem sobie ;-p... obiecuje ze od teraz bede malowal kwiatki i drzewka w ramach wprawek...

ps zauwazyle ze ostatnio na forum na bardzo szybki komentarz (zazwyczaj) moga liczyc prace typu: fullwypas, super kaszana lub kontrowersyjny temat ;-p... pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio? chyba zawsze tak było, komentowanie prac które mieszczą się w normach jest męczące ze względu na swoją \'normalność\'; tylko prace wychodzące poza takie ramy pobudzają człowieka w sposób pozytywny, lub negatywny ... oczywiście różne będą nastawienia do autorów, którzy kurczowo trzymają się któregoś z tych ekstremów ...

 

ale ... spox.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie doktorze ug przypuszczam ze to przezemnie pan oslepl... przepraszam ale dopiero jak wytrzezwialem widze jakie to jest ochydne... chcialem juz kasowac ale zostawie dla potomnych ku przestrodze...

 

---edit------------------------------------------------------------------------------

jak przeczytalem \"O Boze, osleplem!\" to dostalem takiego napadu smiechu ze sie prawie z krzesla zrypalem ;-D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos takiego (tym razem bez perwy - mam nadzieje ;-p)

---edit------------------------------------------------------------------------------

byl bym niezmiernie wdzieczny za kazdy komentarz dotyczacy tego na co glownie powinienem zwrocic uwage (odnosnie tych kilku moich ostatnich speed pracek [wprawek]... i w ewentualnych sugestiach prosze pominac ta z posta 11-6-2004 / 21:02 bo ta kaszana sie nie liczy i nie powinienem jej wysylac)... pozdro...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam starego corela photo-paint ale tez jestem poczatkiem...

------------------------------------------------------------------------------

cos takiego machnalem sobie na dobranoc: kilka kresek mycha na to jakas kombinacja \"efektow\" i powstalo wlasnie to - interpretujcie jak chcecie ;-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności