Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

jokov : bleee.... :D znow jest tak ze ktos przerabia moja pracke i mi sie ona bardziej podoba od mojej :DD

ale trudno, robcie tak dalej ;]

 

wsumie chcialem zrobic ja w takim stylu, ale postanowilem wszystko bardzo bardzo wygladzic, widocznie tamta droga jest lepsza :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No Łukasz ,całkiem dobrze Ci idzie .

Kolorki fajne , działanie brushami ( szczególnie okolica kołnieża ) też może być , proporcje trochę kopniętę ale postęp jest :)

Ps: Tłem popracuj ( rozjaśnij tam gdzie styka się z zacienioną częścią postaci , przyciemnij tam gdzie na postaci jest światło -da to efekt wybicia dla pierwszego planu )

PPS: Sprawdź maila wreszcie :/

 

PPPS: Superanckie te portrety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wert - fajny szkic panienki z 11.02

jokov - ciekawe te portrety, i technika super, tylko kolory troche jednolite na twarzach

Mkaszpir - u nas dyskrecja gwarantowana, tu wszystko jest scisle tajne i nikomu nie powiemy - mozesz smialo pokazac reszte tej ognistej damy :)

 

A tu inna dama, tez ognista :)

231-akt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa wrzuce tez coś od siebie, a co!

Ktoś dał linka do videotutków niedawno i jak obejrzałem parę to naszkicowałem coś podobnego do jednego z modeli na tutku (ale z pamięci, żeby nie było...).

Jakieś 10-15min.

 

monster.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leander... takie dwa pytania... studiujesz na ASP ? (jak tak to co? ).. i drugie: umiesz zrobic cos bardziej "realistycznego" ? chodzi mi o cos nie kanciastego tylko takiego no... jak normalne speedy :P czaisz o co mi chodzi? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leander... takie dwa pytania... studiujesz na ASP ? (jak tak to co? ).. i drugie: umiesz zrobic cos bardziej "realistycznego" ? chodzi mi o cos nie kanciastego tylko takiego no... jak normalne speedy :P czaisz o co mi chodzi? ;)
Deus - na ASP bede probowal zdac w tym roku. Na grafike. Z tym bardziej realistycznym podejsciem to do konca nie wiem o co chodzi, ale bede musial sprobowac ;)

 

Loozack - tak jak mowi peter_muler, ten cien to fragment koca. Ale jesli zamiast niego widzisz tam reke to w sumie Ci zazdroszcze ;)

peter_muler - dzieki, z tymi mdlymi kolorami sie zgadzam, przez Ciebie na nie ostatnio choruje.

jakov - ciekawsza ta twarz jak uciekles od odcieni jednego koloru.

 

na bezsennosc portret

232-ola.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

to obrazek zrobiony na CGTalk Daily Sketch Forum, ale mysle ze tu tez moge go pokazac:) ciagle probuje uzyskac efekt akwareli, ale na razie jak widac...:/

refka, nowy wacom graphire 3 i ps

enjoy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No PPK - dobre to jest ,a nawet więcej niż dobre :)

Deus: fajny pomysł , opisy mogłeś zrobić dla kontrastu bardziej techniczne i sterylne

Leander : Wymiatacz jesteś ( ja cały czas byłem przekonany, że jesteś po ASP )

Sanki: Spróbuj doodlesy brushem ze zmienną wielkością bez opacity.

A jakim tabletem się cieszysz?

 

To ja takie spidy

1 10 min

2 20 min - ćwieczonka z bruszami różnymi

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki 10 minutowy speed z ranka:-)

 

Jaki speed? Przeciez to PLAGIAT! mam taka sama tapete wlasnie na pulpicie. Przerobka fotki z filmu " Ostatni Samuraj"!!! Przeciez to przesada... lepiej narysuj cos slabego ale sam niz przerabiasz fotke i piszesz ze to speedpaint.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności