Skocz do zawartości

Scena3D: Wybrzeze


Chalek

Rekomendowane odpowiedzi

Moje najnowsze wypociny. Najnowsze w sensie ostatnio skonczone, bo sama scena ma prawie rok, robilem ja z doskoku, troche podlubalem i odkladalem czasem na pare miesiecy czasem krocej. Ciesze sie, ze juz ja skonczylem, bo ile mozna... Tyle juz sie na to gapie, ze nic nie widze.

 

Soft: Max 8&9 (pierwszy plan) + VRay 1.5, Vue Infinite 5 (drugi plan), Photoshop (tekstury, dosc sporo podmalowywania poprawiania i innego dlubania w renderach).

 

Wersja w pelnej wielkosci (3tys w podstawie, spory obrazek).

 

coast_1200.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dooobre, wiesz że zawsze będziesz moim guru ;) zwłaszcza ten drugi plan taki przyjemny. Jedyne czego mi brakuje, to może trochę więcej niebieskiego lub żółtego na pierwszym planie. Trochę za bardzo odcina się od tła... wiesz levelsami w photoshopie i będzie super :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że perspektywa drugiego planu troche kuleje. I jeszcze troche zabardzo pierwszy plan odcina się od drugiego. Szczególnie to drzewko ;)

 

Ale tak pozatym to bardzo przyjemna praca :)

 

Z ciekawości:

Ile to się renderowało?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

no bardzo przyjemna pracka, podoba mi sie! Drugi plan tez jest chyba ok, a ta perspektywa to chyba wydaje sie bledna przez ten horyzont, za ciemna cześć styku nieba z wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za komentarze.

 

Touch: Dzieki!

 

banana.split: Hmmm... troche siedzialem nad tym w Photoshopie zeby sie to skladalo w calosc, wydawalo mi sie, ze jest ok, ale moze masz racje, ze nie do konca mi sie to udalo.

 

Master Kiełbaster: Perspektywa faktycznie troche kopnieta, dopiero jak mi napisales o tym to zauwazylem, traba ze mnie bo powinienem byl to wczesniej obczaic. No coz, zmeczenie materialu chyba.

 

KLICEK: Dzieki! Perspektywa: patrz wyzej

 

obo: Perspektywa i plany: patrz wyzej. Ile sie renderowalo? w sumie to dokladnie nie wiem. Pierwszy plan w maxie policzyl sie przez noc, druga noc drugi plan w Vue, w sumie na pewno nie wiecej niz 24h, mysle, ze sporo mniej.

 

_Kreska_: Tak, horyzont jest moze faktycznie troche nieteges, za wyrazny itd, ale pespektywa jest tez kompnieta (kurcze, ale samokrytyka mi wychodzi, hehe...)

 

Tomuś: nie wiem co to za gra, bo sie nie znam, ale mialo byc wlasnie bajkowo, wiec chyba mi sie udalo.

 

Tomek Kosiorek: Jazeniowa w oknie to jeden z elementow na ktore zabraklo mi pomyslu, a jak brakuje pomyslu to wychodzi cienko, bo na sile, wiec zgadzam sie. O perspektywie juz bylo, a kwiatki mi sie akurat podobaja, pewnie kwestia gustu.

 

sloqer: milo, ze sie to do czegos przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niee no, pracka fajna.

ta perspektywa troszke rzeczywiscie jakby byl tam wodospad, ale nie martw sie, natura tworzy dziwniejsze rzeczy czasem sama ;))

 

i jamnik w sumie to naprade swietny pomysl :-)

 

i jeszcze co do uwag: flaga wyglada jakb ybyla zrobiona z pogietego kawalka plastiku :-)

kamien taki duzy po lewej stronie calkowicie przy krawedzi jest jakis dziwny ;)

 

a pozatym to najz, :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna pracka imo jest trochę nie gra kolorystycznie (chodzi mi o poszcególne plany), ale ogólnie u bravo bravo!

 

mankamenty:

Jednak kwiatki i paprotki gryzą w oczy, mogłyby być lepsze, nie przyłożyłeś się:)

 

Linia horyzyntu też taka jak skalpelem pojechana.

 

Gratuluję ukończenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze

 

sammael_at: jamnika mam juz dosc, zwlaszcza takiego jednego... Co do flagi, to chyba masz racje, za to kamien mi sie jednak podoba taki jaki jest

 

oskar_h: dzieki!

 

Lewus: z horyzontem masz racje, co do kolorow i zielska to jakos nie widze z tym wielkiego problemu, ale jak juz pisalem nic nie widze na tym obrazku juz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelacyjne tlo! Praca sama w sobie tez bardzo ladna, bajkowa, ale tlo mnie powala :) Widzialem juz rozne efekty z Vue i wciaz jestem pod wrazeniem tego softu. Sorry, nie mialem czasu wszystkiego czytac - jak laczyles sceny z Vua i Maxa? Shop czy importowales cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności