Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Kubek


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

streaker jak widzisz napisałem ze to jest moja pierwsza praca, użyłem tylko 1 tutka (jak połączyć uchwyt z resztą) a do całej reszty doszedłem sam. Nie podniecaj sie ze zrobiłeś to w 6 min. bo ciekawe jak długo ty robiłeś swoją pierwszą rzecz, wszystkiego trzeba sie nauczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

derdakov --> takie rzeczy wrzucaj raczej do renderów testowych, tudzież po prostu do WIP'a, to tak na przyszłość, ale gratuluję pierwszych kroków, niektórzy moi znajomi nie dotarli nawet do tego etapu, hehe;)

 

streaker --> Uważaj, bo ja to zrobię w 3minuty i dopiero będzie Ci głupio;) A tak poważnie, to nie było zbyt kulturalne z Twojej strony.

 

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..:: 3D XTREME ::.. hmm... faktycznie masz rację... kubek to jednak taki typ pracy jaki zasługuje na miano finished i należy go postawić u boku "Koloseum" Pioniera czy "Hendrixa" Klicka... jesteś genialny mój drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

streaker- prosze rozumiem że party może sie w takie coś bawić jak robienie na szybko kubków i ściganie sa z sekundami ale nie ty:p ( ale kubek kolegi który ma 2 posty mi sie bardziej podoba:))

 

tweety- i co przeniosłeś wątek do wipa i co teraz jak praca jest skończona? może kolega przeczyta kolejny tutorial i coś dorobi:D?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82

Tomuś: np kubek na szklanym stole z michą jajek... (!)

 

btw. Witamy na forum, wbrew pozorom nie jest to chlodne przyjecie...;) Fajnie, ze rodzi sie nowy trojwymiarowiec. Baw sie dobrze i ucz szybko. Ale nastepnym razem uszanuj galerie i tyle...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez zaczynalem od kubka... i bylem z niego dumny... :) takze luz :)

 

I chodzilo mi o to co Tomuś napisal... co dalej ma z tym zrobic skoro napisal ze skonczone...?? :D

 

aaa i jeszcze jedno... skoro to forum gdzie niewolno kubkadawac do galerii to napiszcie ze to forum dla VIPow... w sumie juz ta kwestie przerabialem :) Pozdrawiam!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się na koniec wypowiem...

derdakov - nie chodzi o to, że ja zrobiłem to w 6min, tylko że ta praca to za mało, żeby dawać to w finished works obok rzeczywiście dopracowanych prac... widziałem bardziej złożone rzeczy w "rendery testowe, testy shaderów..." Więc się nie obrażaj, tylko skoro masz już wątek w WIP'ie , to nazwij go sobie np. "WIP:derdakov" i tutaj dawaj kolejne prace a z swojej strony dodam, że do każdej postaram się coś konstruktywnego napisać :)

 

streaker --> Uważaj, bo ja to zrobię w 3minuty i dopiero będzie Ci głupio;) A tak poważnie, to nie było zbyt kulturalne z Twojej strony.

Bo tak naprawde to ja to pół godziny robiłem (zobacz na godzine napisania posta) :P , a tak na poważnie to może i było to troche nie miłe, ale teraz się bardziej postarałem, więc w ogólnym rozrachunku wychodzi na zero :)

 

streaker- prosze rozumiem że party może sie w takie coś bawić jak robienie na szybko kubków i ściganie sa z sekundami ale nie ty:p ( ale kubek kolegi który ma 2 posty mi sie bardziej podoba:))

Mnie też :P

 

aaa i jeszcze jedno... skoro to forum gdzie niewolno kubkadawac do galerii to napiszcie ze to forum dla VIPow... w sumie juz ta kwestie przerabialem :) Pozdrawiam!! :)

A może zróbmy galerie dla wrażliwych inaczej, którym nie można nic krytycznego napisać, tylko ochy i achy...

 

EOT z mojej strony, do roboty panowie, pokażmy jakieś fajne prace, a nie kłóćmy się o pierdoły :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności