Skocz do zawartości

Wiz: Sala konferencyjna nietypowa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na kompie to ładnie wygląda, ale w rzeczywistości to chyba ludzie by się zdołowali przy takich ścianach. Z drugiej strony ładnie one podkreślają tablice, czyli element który chyba jest ważny w takiej sali :) Drewniany stół trochę za bardzo zaciemnia sale. Ogólnie OK. Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo lubie surowe wnetrza, beton, metalowe wstawki, matowe drewno, ale u Ciebie jakos sie to nie skalada do kupy.

Jakby kazdy "element" z innej bajki.

Kolorystyka jest jeszcze do tego nieco mdla...

Ogolnie wykonanie ladne, ale koncept nie bardzo mi podchodzi.

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest to coś wystające z blatu ?

podobna sala (nawet bardzo podobna) jest w pewnej firmie w Belgii ale na parterze mają tylko dodatkowo dwie kamery śledzące osobę prowadzącą prezentację (doprowadzały mnie do szału)

ładny render

krzesła za ciasno (imo + własne doświadczenia)

laptop wylatuje - paskudny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej masz chyba chwilowy (oby) spadek formy, koncept ja Tadzio napisał – wszystko z innej bajki, ściany świetne, ale nie tu,nie w tym pomieszczeniu przy takim zestawieniu mebli itp.,z resztą w Realu uzyskaniu takiego czegoś przy takiej grubości ściany jest nie realne gdzie izolacja termiczna? A co gorsze to ściana nośna wiec nie wspominam o połączeniu tego ze stropem:) no, ale architektem to nie jesteś wiec się nie czepiam ,i potraktujmy tom ścianę ze wykonano na niej tynk strukturalny albo zacierkę ,:) natomiast materiał podłogi mi się podoba, wygląda jak olejowany parkiet.. Taki, zużyty ..Fajnie wyszła.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Prezesie :)

 

No widze że się nie nudzisz i cos tak kręcisz w 3D oby tak dalej. Ciekawe rozwiązanie z tymi ścianami, pewnie musi być chłodno w takiej sali. Brakuje mi jakiejś plazmy na ścianie. Mam rozumieć że to przyszła twoja sala konferencyjna?

 

Pozdro

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario - może kiedyś zrobie sobie taką sale :-)

arturprx2,pikSar - to wystające to porty - są tam gniazdka zasilajace i sieciowe, a dziala to na takiej zasadzie ze jak sie nacisnie port schowany to wysówa się on w górę.

arch515 - nie czepiaj sie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

mi tez podobaja sie takie surowe klimaty, ciemne barwy drewna zdecydowanie lepiej komponuja sie z reszta.

 

mario ale wazelinka, chyba na podwyzke liczysz, co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności