Skocz do zawartości

Wiz: My Room


BarlogPL

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu wziąłem się za mój pokój,

ale czas/chęci nie było więc odłożyłem to...

...Na razie pokażę wam co mi wyszło. Będę wdzięczny za każdego typu komenta ;) co jakiś czas będzie upek...

apartamentsccianalkl6.jpg

185a5b6c2e4924e0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy bym chcial miec takie siedzisko.. zwlaszcza do dluugiego dlubania w maxie.. 8| Ale skoro twierdzisz, ze wygodne to podziwiam :D Jezeli chodzi o nazewnictwo to rzeczywiscie gryzie ... english albo polski.. trzeba sie zdecydowac ;)

 

W samym pokoju narazie nie wiele.. meble troche jakby w stanie lewitacji... albo takie dziwne cienie.. pracuj pracuj :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te krzesło naprawde nie wygląda na takie bardzo wygodne :D, tak jakby ...

kilka desek zbitych i sklepanych w jedną całość :D:D a co do pokoju to faktycznie narazie pusto a i zapraszam Cie do mojego pokoju który narazie też jest pusty ... jest na forum gdzies w WIP :) ... miałem dać Ci znać jak coś zrobię więc daje ;)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich problemach ze sprzętem znów wziąłem sie do roboty... na razie parę szczegółów dodałem, ale zamierzam to skończyć więc się biorę do roboty ;p

A i krzesło wywaliłem, abyście mogli komentować pokój, a nie krzesło ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej powinien symulowac fotke, wydaje mi sie, ze jest po prostu taka niepisana zasada.

kiedyś widzialem fotke poskładaną z roznych fotek robionych z roznymi ekspozycjami, tak że koncowy efekt przypominał to co widac gołym okiem (dobrze widoczne ciemne miejsca, brak przepalen za oknem itd.). i całośc wyglądała szczerze mowiąc porażkowo i jakby nierealistycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pokoik!! Naprawde spoko nawet wyszedł. A mógłbyś mi napsiać ustawienia vraya jakie masz? Bo wiesz ja mam spore problemy z renderingiem ostatnio (możesz zerknąc na temat STYLOWA JADALNIA zeby zoabczyc moje efekty:| ) i chciałbym się na czymś oprzeć... z góry dzięki

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk3a - czyli Ty też jesteś zdania że wiekszość prac .. bez tak zwanych przepaleń jest nudna!! Cel tworzenia prac jest też decydujacy bo ma przykówać bądz przekazać info.. itp.

 

co do pokoju jak fotka to fotka.. standard.. ...tylko nie przestawaj bo jak przestaniesz to trudno potem to kontynuowac.. znam to z autopsjii :) pozdro.. keep working :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny up :) zmieniłem materiał mebli zabrałem się za modyfikację półki nad biurkiem i klawiatury :) teraz męczę kaloryfer ;P

0112testqy6.jpg

 

A tu ustawienia dla Godzil'a w postaci obrazkowej, ponieważ nie chce mi się już pisać :P :

beztytu322utv4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaależ mieszania w tych ustawieniach. Saturacja, primary bounces multiplier, gamma w color mappingu też jakaś ni w d***, ni w oko. Zapytałbym tylko po co tyle mieszania, bo efekt i tak nie najlepszy. Próbuj dalej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaależ mieszania w tych ustawieniach. Saturacja, primary bounces multiplier, gamma w color mappingu też jakaś ni w d***, ni w oko. Zapytałbym tylko po co tyle mieszania, bo efekt i tak nie najlepszy.

 

A co byś proponował zmienić?

Edit: może nie tyle co, a na ile mniej więcej

 

Kolejny up :)

 

Wiem rury do poprawy : D

oknony9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie widzę, że na razie to i tak testowe oświetlenie i ustawienia chyba, więc niskie nastawy tak IRR Map'y, jak i LC zostawię w spokoju. Co do reszty, to jak Bacry już powiedział. Nie wiem po co ruszałeś ten multiplier w primary bounces. Co najwyżej czasem można zmniejszyć wartość dla secondary. Saturację zmniejszyłeś - ok, tylko co to za wartość, hehe?;) Daj to na 0.8, albo 0,85 i tyle. No i gamma. Nie wiem co chciałeś tym uzyskać? A Ty wiesz?;) Chyba, że próbowałeś zmniejszyć szumy w niedoświetlonych miejscach, ale to ma raczej sens przy QMC jako silnik dla Primary Bounces.

Nie rozumiem też trochę zaczynania przygody z oświetleniem od VRay Sun&Sky. Wielu tego nie używa i robi świetne prace. Spróbuj na początek ze zwykłym Direct Lightem i VRay Lightem w oknie. Zresztą, rób jak Tobie wygodnie;)

 

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitara, choć jeszcze za wcześnie na brawa;) Zwiększ teraz multiplier w VRay Environment. Chociaż widzę, że masz tam Sky'a podpiętego, a z tym się nie bawiłem, wiec nie wiem jak to sie zachowa(?).

 

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności