Skocz do zawartości

Scena 3D: Astro down


Gość _Kreska_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Kreska_

Witka

taka scenka, wydaje mi sie że nawet jeszcze nieskończona, ciągle myśle nad tłem i moze innymi kolorkami. Zmiany jak beda to niewielkie więc umieszczam w finished :)

 

astrodown.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość ant-3d

No wlasnie jak reszta mowi, glowa zupelnie nie pasuje, jakby z innej bajki. Kombinezon bardzo dobrze wyglada, troche tez otoczenie poziom nizej. Caloksztalt bardzo oki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

hej

dzieki za komentarze:)

a co do glowy to sam juz nie wiem, zalezalo mi na tym zeby sie odcinala, torche jak na plakacie do solarisa z clooneyem, dlatego podświetliłem ją ostro od środka, znaczy sie w tym kasku te lampki porobiłem.

SoAd: tekstura w fotoszopie robiona, a normalka (chyba zbiore baty od zbruszowcow) zrobiona z disa, tzn zrobilem disa w ztce a pozniej z tego normala w fotoszopie. No nie wiem jak sie te normale robi, w 2 jeszcze jakoś szło ale licencja mi wygasła a w 3 w ogole nic nie kumam :P

a z tłem myślałem jeszcze o spadających kawałkach statku, taki deszcz spadających gwiazd albo o jakimś przelatującym statku nad głową, to dopiero bylby oldskul:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

materiał kombinezonu zrobiłeś rewelacyjnie!

a czy mógłbym cie prosić o siateczkę, jak można? model....... naprawdę przemyślany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dzieki za wszystkie komenty, przygotowalem jeszcze jedna wersje biorąc poprawki na to co napisaliści, no przynajmniej sie starałem :)

astrodown1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratuluje ładna pracka. Tylko tło jakoś nie pasuje, moze lepiej pasowało by w dzień, lub wieczorkiem, a w oddali dwa wielkie księżyce zamiast tych mgławic i gwiazd. No i ucho jakieś takie duże i spłaszczone:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

nie no czapki z głów! teraz to dopieściłeś!

 

Piksar to jest nowoczesny strój astronauty więc może podkreślać talie, 20 wiek minął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne, jest klimacik, obrazek coś opowiada, świetny warsztat, no super

 

kombinezon wyszedł świetnie

 

wersja szara mi się trochę bardziej podoba, ponieważ widać usta i ładniejsze niebo, to pomarańczowe światło do tej sceny jakoś mi nie pasuje

 

jedynie jej włosy są trochę dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dzieki panie i panowie za słowa krytyki :)

 

co do materialu kosmonautki to fałdki są normalkami a reszta bumpem.

szybka chyba normalna, jakis udziwnień nie było, no poza tym ze zrenderowalem 2 raz, raz calość a później same odbicia, na screenie widac co i jak bylo ustawione, wyłączyłem jeszcze cast shadows dla szybki..

włosy dziwne bo to nie włosy :] tylko taki czepek...

zrzut.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności