Skocz do zawartości

Optimus Prime Video


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hehe - a idea wielkich, robotów o bajeranckich imionach zamieniających się w samochodziki i samolociki nie wydaje się Wam idiotyczna? Khe,khe, brakuje mi dystansu i humoru w tych wszystkich transformerowych klipach - a na serio to naprawde tego nie sposób łyknąć. Starzeje się, khe, khe. Poczekam na dziadkowego Rambo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Dziadku> Nie wyobrażam sobie kto poszedłby do kina, gdyby te Transformersy były potraktowane "z jajem". Jedyne, do czego mam żal to to, że obecnie wiele ekranizacji komiksów, które mogłyby przynieść krocie nie są traktowane w ten sposób jak temat Transformesów. Myślę, że gdyby producent np. takiego Ghost Ridera (nomen omen mojego Marvelowego ulubieńca) zatrudnił taką ekipę i władował w film tyle kasy, co producent Transów, to mielibyśmy o wiele większy hicior. Problem polega jednak na targecie. Każdy chce zarobić jak najwięcej - Spielberg i spółka doskonale to wiedzą - dlatego robią film na który pójdą do kina maluchy kochające te roboty, fani komiksów, fani cg i fani kina akcji + cała reszta zachęcona zwiastunami. Gdyby ekranizacja Ghost Ridera trzymała się sztywno komiksowych treści film musiałby zostać dopuszczony do oglądania tylko od 18+, a to pewnie nie bardzo się opłaca producentom. Dlatego raz dostajemy graficznie doszliwoany majstrsztyk bez treści, a raz papkę, którą ciężko łyknąć przeciętnemu śmiertelnikowi. Zresztą co ja będę pisał - przecież Ty to doskonale wiesz :P

PS> Ale trailerki i tak miażdżą. Reżyser i ekipa CG odwalają kawał dobrego robota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam się te zwiastuny podobają bardzo, jak wszystkie zwiastuny filmów Baya, tak samo jak NIE podobają mi się jego filmy:) teraz jak już nauczony jestem że Michael Bay = Duuuużo patosu, nielogiczny scenariusz, duuuużo patosu, prościutka fabuła i duuuużo patosu to może łykne bo, jak reszta jego filmów od strony wizualnej zapowiada się mistrzowsko. Michael Bay pewnie mógłby i z filmu kręconego na weselu znajomych zrobic blockbuster. Mrugania oczkiem do widza raczej tam nie będzie, ale skoro the Island dało się obejrzec to kto wie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Island" nawet dawał radę, ba, mi się nawet "Armaggeddon" i "Twierdza" jak najbardziej podobały. Lubie takie filmy, ale jak widzę dobrego robocika o imieniu Optimus Prime - ( szkoda ze nie Maximus Decimus Meridius, khe,khe ) ktory zamienia sie w niebieska ciezarowke i wszystko to na serio to juz jest o jeden krok za daleko i mi jednak hak do zawieszenia niewiary rozpada sie w drobny mak . Zamiast zabawy zostaje szyderstwo. ( czemu ciezarowka a nie sokowirowka? Czy jest transformer - melex? transformer- rower Ukraina? ) Hmm - moze na tym bedzie polegac zabawa przy tym filmie dla takich pryków jak ja.

 

A przykład z Ghost Riderem o tyle nie trafiony, że mimo żenującego poziomu wykonania to okazał się on dużym hiciorem i przyniósł jego producentom ogromne pieniądze - niestety udowadniając, że czasem jakość nie ma żadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak na mój gust to po bawieniu się w dzieciństwie helikopterami i czołgami sprytnie zamieniającymi się w roboty-obcych supełnie nie wnika się w logikę takich operacji... To trochę tak jakby się zastanawiać czemu w sf mangach najczęstrzą "tajną" skrytką jest kobiecy biust bardzo widowiskowo się otwierający ;). W sumie widowiskowe kino hollywood jest tak naszpikowane nierealnymi scenami służącymi tylko i wyłącznie widowiskowości że spokojnie mogę strawić teorię transformers ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham - moze w tym tkwi problem, ze jestem za stary i nie zalapalem sie na zabawy transformerami, khe,khe. W komunie transformer to byl moze jeden na cale osiedle, a powszechne to byly raczej plastikowe zolnierzyki - to i mam duzo mniejszy respekt do tej zabawki. Poza tym idiotyzmy fabul, idiotyzmami - i mam spora wytrzymalosc na to w filmach. Sam koncept transformera - zabawki tez jest spoko - niezly bajer dla dzieciakow - ale ta sama zabawka przeskalowana do swiata ludzi i wciaz potraktowana powaznie?? - hue,hue,hue. Dobra, po prostu sam pomysl poteznych machin bojowych przebierajacych sie za ludzkie przeciez pojazdy wydaje mi sie nijak do obronienia - nawet przy zalozeniu duzego dystansu do wspolczesnych produkcji z Hollywood. Juz wole rownie debilnych bohaterow w trykotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak przejde sie na ten film z oczywistych przyczyn: super fury, niezle laski, a to wszystko obrobione na maxa efektami. oczywiscie jak znam zycie to w kinie nie zobacze nic wiecej poza tym co moge zobaczyc w trailerkach ale ja zachwycalem sie jak 300 prawie golych facetow biega i wyzyna innych z tym ze ubranych facetow to przynajmniej tym razem nikt mi nie powie ze mam dziwne sposoby na zrelaxowanie sie i spedzanie wolnego czasu 0_o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Dziadku> co człowiek, to opinia i myślę, że nie ma sensu przekonywać Cię do naszych racji :) Ja myślę, że jestem w stanie to łyknąć - podchodząc oczywiście do tematu z dystansem. Sama idea jest bez sensu, ale FX bądź, co bądź jednak przyciąga. Baa, przyciąga jak biust pięknej kobiety. Problem tylko w tym, że nie wszyscy lubią duże piersi.. albo inaczej, bardziej trafnie - nie wszystkim wystarczą duże piersi, żeby kobieta była dla nich pociągająca.

vv3k70r> właśnie ciekawi mnie sam scenariusz. Temat jest tak nieziemsko nie do przełknięcia, że Bay będzie moim idolem, jeśli uda mu się to ubrać w miarę realne szaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie piersi...oO

Ale do kina i tak pujde ;]

Wyspa była fajna, Armageddon też...Pearl Harbor nie był złym filmem. Co do tego, że z histori wyniesionej ze sklepu zabawkowego ciężko zklecić dobry scenariusz jesteśmy zgodni...ale zobaczymy jak to bedzie. Potem zajmiemy się Wszechmocną krytyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności